Jan Błachowicz z propozycją występu w kolejnym filmie

In Show-biznes, Zawodnicy On
Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz

Jan Błachowicz zdradził, że otrzymał propozycję występu w kolejnym filmie. Tym razem jednak nie byłaby to polska produkcja Patryka Vegi. 

Tuż po premierze filmu “Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi, w którym występuje Jan Błachowicz, były mistrz wagi półciężkiej UFC zapowiedział, że być może fani zobaczą go w kolejnej produkcji. Rozmawiając z Łukaszem Jurkowskim na antenie Newonce Radio Jan Błachowicz powiedział:

– Mam propozycję kolejnego filmu.

Błachowicz nie zdradził na razie żadnych szczegółów nowej produkcji, ale zapytany o to, czy będzie to kolejny film Patryka Vegi, odpowiedział?

– Nie, to będzie produkcja zagraniczna.

Droga do występów przed kamerą otworzyła się dla Błachowicza po zdobyciu pasa mistrzowskiego UFC.

– Gdybym nie został mistrzem UFC zapewne nie zagrałbym w tym filmie – powiedział Błachowicz w rozmowie z Johnem Goodenem, którą jakiś czas temu przeprowadzono dla UFC. – Po zdobyciu pasa jest więcej pracy z mediami, więcej wywiadów. Ostatecznie jednak ja sam się nie zmieniłem, jestem taki sam jak 20 lat temu. Dziej się jednak wiele dobrych rzeczy dookoła mnie.

Teraz Jan utracił tytuł mistrzowski, ale zainteresowanie jego osobą jest cały czas na wysokim poziomie.

Błachowicz planuje powrót do klatki w okolicach marca 2020 roku. Ma już rywala na kolejny bój, ale dokładny termin i nazwisko przeciwnika nie zostały jeszcze ogłoszone.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu