Joanna Jędrzejczyk chce negocjować nowy kontrakt z UFC

In Kontrakty, Zawodnicy On
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk
fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, która w przyszłym roku planuje powrót do oktagonu UFC, chciałaby wynegocjować lepsze warunki kontrakt z amerykańską organizacją.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ostatni raz walczyła w marcu 2020 roku. Powrót do startów planuje w okolicach marca lub kwietnia 2022 roku. Przed wyjściem do kolejnej walki chciałaby jednak zmienić warunki finansowe współpracy z UFC. W rozmowie z Mateuszem Borkiem w programie Hejt Park na Kanale Sportowym powiedziała:

– Czuję, że zasługuję na większy kawałek tego tortu, ale co będzie, to zobaczymy.

Joanna jest zdania, że to, iż przyciąga fanów może być kartą przetargową w rozmowach z UFC.

– Biznes jest biznes i kontrakty zobowiązują do pewnych rzeczy. Odkąd straciłam tytuł mistrzowski nie dostaję pieniędzy z PPV, a sprzedaję gale. Zamówiłam 60 biletów dla moich bliskich, przyjaciół, rodziny, partnerów biznesowych, którzy byli na ostatniej gali i oni byli pod wrażeniem kibiców z polskimi flagami i to nie była tylko polonia, nie tylko Polacy.

Jędrzejczyk powiedziała również ile walk pozostało jej w kontrakcie z UFC.

– Jedna, albo dwie walki. UFC ma prawo, aby przedłużać mój kontrakt ze względu na to, że nie walczę. Takie są zapisy. Ja nie chcę przestać walczyć i myślę, że ten kontrakt dalej będzie się rozwijał i wydłużał w czasie, nawet jeżeli zawalczę.

Joanna nastawia się na to, żeby ponownie zawalczyć o pas mistrzowski wagi słomkowej, ale zdaje sobie sprawę z tego, że najpewniej nie od razu otrzyma taki pojedynek. Na początku przyszłego roku planuje wyjazd do USA, gdzie rozpocznie treningi w klubie American Top Team, w którym będzie przygotowywać się do kolejnego boju.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu