Szef UFC: “Abu Zabi jest ważnym miejscem dla naszej przyszłości”

In Plany On

Dana White, szef UFC, wierzy mocno w siłę firmy, którą kieruj i siłę swojego zespołu. Organizacja pod jego wodzą szykuje właśnie nowy projekt związany z rozbudową współpracy pomiędzy UFC i Abu Zabi, gdzie funkcjonuje tzw. Fight Island.

Podczas pandemii organizacja UFC poradziła sobie bez wsparcia kibiców na halach i pomimo obostrzeń. Marka przy współpracy z władzami Abu Zabi przygotowała miejsce, w którym zawodnicy mogli bez kłopotu rywalizować na najwyższym poziomie. Dodatkowo UFC przeniosło większość swoich gal do własnej hali w Las Vegas.

Szef UFC nie kryje, że jest dumny z tego jak UFC poradziło sobie w trudnych czasach i wierzy, że każdy nowy problem jaki się pojawi zostanie również przezwyciężony. W rozmowie dla BT Sports Dana White powiedział:

– Aktualnie dzieje się wiele rzeczy, które mogą mieć wpływ na nasz biznes. Zajmuję się każdą po kolei. Nie tylko w pandemii, ale przez całe ostatnie 20 lat, przeżyliśmy wiele różnych sytuacji. Kryzys ekonomiczny w roku 2008 i wiele innych, ale przeszliśmy przez to. Nie dbam już o to, nie przejmuję się tym. Nie ważne, co następnego się wydarzy, rozwiążemy problem.

Szef UFC zapowiedział również, że cały czas trwają prace nad rozwojem projektu Fight Island.

– Abu Zabi jest ważnym miejscem dla naszej przyszłości. Pracujemy nad umową, ale będę musiał tam jeszcze wrócić,
bo ostatnim razem nie udało się jej dopiąć.

Dana White nie zdradził jednak czego faktycznie ma dotyczyć umowa z Abu Zabi i co fajni sportów walki zobaczą tam w przyszłości. Wiadomo jednak, że UFC na stałe wpisało już Fight Island na swoją mapę świata MMA.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn Szef UFC: “Abu Zabi jest ważnym miejscem dla naszej przyszłości”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu