Szef UFC: “Abu Zabi jest ważnym miejscem dla naszej przyszłości”

In Plany On

Dana White, szef UFC, wierzy mocno w siłę firmy, którą kieruj i siłę swojego zespołu. Organizacja pod jego wodzą szykuje właśnie nowy projekt związany z rozbudową współpracy pomiędzy UFC i Abu Zabi, gdzie funkcjonuje tzw. Fight Island.

Podczas pandemii organizacja UFC poradziła sobie bez wsparcia kibiców na halach i pomimo obostrzeń. Marka przy współpracy z władzami Abu Zabi przygotowała miejsce, w którym zawodnicy mogli bez kłopotu rywalizować na najwyższym poziomie. Dodatkowo UFC przeniosło większość swoich gal do własnej hali w Las Vegas.

Szef UFC nie kryje, że jest dumny z tego jak UFC poradziło sobie w trudnych czasach i wierzy, że każdy nowy problem jaki się pojawi zostanie również przezwyciężony. W rozmowie dla BT Sports Dana White powiedział:

– Aktualnie dzieje się wiele rzeczy, które mogą mieć wpływ na nasz biznes. Zajmuję się każdą po kolei. Nie tylko w pandemii, ale przez całe ostatnie 20 lat, przeżyliśmy wiele różnych sytuacji. Kryzys ekonomiczny w roku 2008 i wiele innych, ale przeszliśmy przez to. Nie dbam już o to, nie przejmuję się tym. Nie ważne, co następnego się wydarzy, rozwiążemy problem.

Szef UFC zapowiedział również, że cały czas trwają prace nad rozwojem projektu Fight Island.

– Abu Zabi jest ważnym miejscem dla naszej przyszłości. Pracujemy nad umową, ale będę musiał tam jeszcze wrócić,
bo ostatnim razem nie udało się jej dopiąć.

Dana White nie zdradził jednak czego faktycznie ma dotyczyć umowa z Abu Zabi i co fajni sportów walki zobaczą tam w przyszłości. Wiadomo jednak, że UFC na stałe wpisało już Fight Island na swoją mapę świata MMA.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu