Dyrektor sportowy KSW: “Musimy odzyskać zaufanie odwiedzających”

In Biznes, Plany On

Organizacja KSW w październiku wróciła do Atlas Areny i przyciągnęła do hali niecałe 10 tysięcy fanów. Na kolejną galę bilety sprzedają się bardzo dobrze, ale dyrektor sportowy KSW zapowiada, że powrót do funkcjonowania w dawnym stylu, już z kibicami, będzie raczej długotrwałym procesem.

Przez prawie cały okres trwania pandemii organizacja KSW szykowała swoje gale w studiach telewizyjnych. Teraz z wolna zaczyna powracać na duże hale i chce je wypełniać kibicami. W rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WP Sportowe Fakty Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, powiedział:

– Próbujemy się trochę odnaleźć w tej nowej rzeczywistości, gdzie jednak jest spora grupa osób, która przyzwyczaiła się do oglądania gal w domu, co na pewno jest wygodniejsze i tańsze, co też przy obecnych cenach np. paliwa jest dość znaczące. Myślę też, że cały czas ta niepewna sytuacja covidowa powoduje, że są osoby, które wolą zostać w domu.

Wojsław Rysiewski liczy, że najbliższa gala przyciągnie rzesze fanów i przekona ich do tego, aby ponownie zacząć oglądać wydarzenia na żywo.

– Po tym 1,5 roku zamknięcia w studiu musimy, tak jak wszystkie inne eventy, odzyskać zaufanie odwiedzających, przypomnieć, że jest to fajny sposób spędzenia wolnego czasu i myślę, że to chwilę jeszcze też potrwa. Chociaż myślę, że w przypadku walki Mameda z Soldiciem szybko odczarujemy te obawy covidowe kibiców.

W 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów na galę KSW 65 fani zakupili 5 tysięcy wejściówek. Wczoraj KSW ogłosiło, że na galę rozeszło się już 9 tysięcy biletów.

Gala KSW 65 z walką mistrzowską Mameda Khaldiova z Roberto Soldiciem odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. Stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej. Ponadto dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem Torresem  a byłym czempionem, Salahdine’em Parnassem.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu