Dyrektor sportowy KSW: “Musimy odzyskać zaufanie odwiedzających”

In Biznes, Plany On

Organizacja KSW w październiku wróciła do Atlas Areny i przyciągnęła do hali niecałe 10 tysięcy fanów. Na kolejną galę bilety sprzedają się bardzo dobrze, ale dyrektor sportowy KSW zapowiada, że powrót do funkcjonowania w dawnym stylu, już z kibicami, będzie raczej długotrwałym procesem.

Przez prawie cały okres trwania pandemii organizacja KSW szykowała swoje gale w studiach telewizyjnych. Teraz z wolna zaczyna powracać na duże hale i chce je wypełniać kibicami. W rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu WP Sportowe Fakty Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, powiedział:

– Próbujemy się trochę odnaleźć w tej nowej rzeczywistości, gdzie jednak jest spora grupa osób, która przyzwyczaiła się do oglądania gal w domu, co na pewno jest wygodniejsze i tańsze, co też przy obecnych cenach np. paliwa jest dość znaczące. Myślę też, że cały czas ta niepewna sytuacja covidowa powoduje, że są osoby, które wolą zostać w domu.

Wojsław Rysiewski liczy, że najbliższa gala przyciągnie rzesze fanów i przekona ich do tego, aby ponownie zacząć oglądać wydarzenia na żywo.

– Po tym 1,5 roku zamknięcia w studiu musimy, tak jak wszystkie inne eventy, odzyskać zaufanie odwiedzających, przypomnieć, że jest to fajny sposób spędzenia wolnego czasu i myślę, że to chwilę jeszcze też potrwa. Chociaż myślę, że w przypadku walki Mameda z Soldiciem szybko odczarujemy te obawy covidowe kibiców.

W 48 godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów na galę KSW 65 fani zakupili 5 tysięcy wejściówek. Wczoraj KSW ogłosiło, że na galę rozeszło się już 9 tysięcy biletów.

Gala KSW 65 z walką mistrzowską Mameda Khaldiova z Roberto Soldiciem odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. Stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej. Ponadto dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem Torresem  a byłym czempionem, Salahdine’em Parnassem.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn Dyrektor sportowy KSW: “Musimy odzyskać zaufanie odwiedzających”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu