Mariusz Pudzianowski ambasadorem w World Of Tanks Blitz

In Sponsoring, Zawodnicy On
- Updated

Mariusz Pudzianowski został ambasadorem popularnej gry komputerowej World of Tanks Blitz i nowych polskich czołgów, które właśnie się w niej pojawiły. 

World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, darmowa, drużynowa gra akcji MMO poświęcona walce czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch, gra pozwala graczom kontrolować ponad 370 legendarnych pojazdów opancerzonych. Wraz z pojawieniem się w grze nowych, polskich czołgów ciężkich, poinformowano o tym, że Mariusz Pudzianowski został ich ambasadorem.

Mariusz Pudzianowski komentując wejście do świata gry powiedział:

– Lubię World of Tanks Blitz za różnorodność gry. Jeśli chcę szybkiej zabawy to wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę to wtedy gram niszczycielem czołgów strzelając do wrogów z ukrycia albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie to wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem i mam nadzieję, że zobaczę się z moimi fanami w bitwach World of Tanks Blitz!

World of Tanks Blitz to jedna z najpopularniejszych gier wideo w Polsce i na świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 170 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4 000 000 graczy spróbowało fenomenu mobilnych czołgów.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu