Mariusz Pudzianowski ambasadorem w World Of Tanks Blitz

In Sponsoring, Zawodnicy On
- Updated

Mariusz Pudzianowski został ambasadorem popularnej gry komputerowej World of Tanks Blitz i nowych polskich czołgów, które właśnie się w niej pojawiły. 

World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, darmowa, drużynowa gra akcji MMO poświęcona walce czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch, gra pozwala graczom kontrolować ponad 370 legendarnych pojazdów opancerzonych. Wraz z pojawieniem się w grze nowych, polskich czołgów ciężkich, poinformowano o tym, że Mariusz Pudzianowski został ich ambasadorem.

Mariusz Pudzianowski komentując wejście do świata gry powiedział:

– Lubię World of Tanks Blitz za różnorodność gry. Jeśli chcę szybkiej zabawy to wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę to wtedy gram niszczycielem czołgów strzelając do wrogów z ukrycia albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie to wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem i mam nadzieję, że zobaczę się z moimi fanami w bitwach World of Tanks Blitz!

World of Tanks Blitz to jedna z najpopularniejszych gier wideo w Polsce i na świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 170 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4 000 000 graczy spróbowało fenomenu mobilnych czołgów.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu