“Jest lepiej niż kiedykolwiek” – Mariusz Pudzianowski o zarobkach w KSW

In Zarobki, Zawodnicy On

Mariusz Pudzianowski ma już 44 lata, a MMA walczy w od roku 2009. Mimo iż często mówi o zbliżającym się końcu kariery, na razie nic nie wskazuje na to, żeby planował jej szybkie zakończenie. 

Już 23 października Mariusz Pudzianowski ponownie wejdzie do klatki KSW i nie wygląda na to, żeby miał być to jego ostatni bój w MMA. W rozmowie dla swojego sponsora, firmy Olimp, Mariusz mówiąc o przyszłości w sporcie stwierdził:

– Kolejka chętnych do wspólnych walk jest długa – mogę przebierać i wybierać. Na razie dobrze się bawię, a pod kątem finansowym jest lepiej niż kiedykolwiek.

Mariusz Pudzianowski pojawi się w klatce podczas gali KSW 64, która odbędzie się 23 października w łódzkiej Atlas Arenie. Rywalem “Pudziana” będzie Serigne Ousmane „Bombardier” Dia. Zawodnicy mieli spotkać się z sobą już podczas gali KSW 59. Starcie w wadze superciężkiej nie doszło jednak do skutku. W dniu walki Senegalczyk zaczął odczuwać bóle w jamie brzusznej i został przetransportowany do szpitala. Na miejscu personel medyczny stwierdził ostre zapalenia wyrostka robaczkowego, co automatycznie wykluczyło udział „Bombardiera” w starciu z Polakiem. Po tym wydarzeniu szefowie organizacji zapowiedzieli, że zrobią wszystko, aby do walki jednak doszło i na najbliższej gali „Pudzian” i Dia ostatecznie zderzą się z sobą w okrągłej klatce.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn “Jest lepiej niż kiedykolwiek” – Mariusz Pudzianowski o zarobkach w KSW

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu