“Jestem bardzo zadowolony” – Marcin Tybura o zarobkach i menadżerze

In Zarobki, Zawodnicy On
marcin tybura
fot.instagram.com/tyburamarcin

Marcin Tybura, który niedługo ponownie pojawi się w oktagonie UFC, od lat współpracuje ze swoim menadżerem, Pawłem Kowalikiem, i jest bardzo zadowolony z tego partnerstwa.

Marcin Tybura szykuje się do swojej kolejnej walki w oktagonie UFC, w którym 30 października spotka się z Aleksandrem Volkovem.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube Marcin został zapytany o koszty przygotowań do tego boju.

– Nie wiem w sumie ile kosztowały mnie przygotowania do walki. Jestem na miejscu w Poznaniu i tu mam większość sparingpartnerów, więc nie muszę szukać, bo jest u nas w klubie bardzo dobra ekipa ciężkich, wysokich zawodników, z którymi sparuję, więc nie musiałem za dużo wyjeżdżać. Ciężko więc to policzyć, ale chyba nie są takie drogie.

Marcin został zapytany również o to, czy jest zadowolony z tego jakie kwoty za starcia wynegocjował dla niego Paweł Kowalki.

– Jak najbardziej i nie tylko przed walką z Volkovem. To jest jakby pokłosie jego pracy ze mną i reprezentowania mnie w UFC. Gaża wygląda jak wygląda i ja jestem bardzo zadowolony.

Tybura dodał również, że jego menadżer otrzymuje 10 procent z wypłaty za walkę.

Marcin Tybura walczy dla UFC od roku 2016. W tym czasie stoczył 14 pojedynków. Teraz Polak celuje w dostanie się do pierwszej piątki rankingu wagi ciężkiej. Tybura aktualnie zajmuje miejsce dziewiąte tego zestawienia.

W ostatnim boju na gali UFC Vegas 28 Marcin dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo i został nagrodzony dodatkowym bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów. Dla Polaka był to trzeci bonus w karierze i piąte zwycięstwo z rzędu.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn “Jestem bardzo zadowolony” – Marcin Tybura o zarobkach i menadżerze

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu