KSW uruchomiło nowy kanał w serwisie YouTube

In Media, Media społecznościowe On

Organizacja KSW postanowiła uruchomić nowy, anglojęzyczny kanał w serwisie YouTube, który będzie skierowany do fanów organizacji spoza Polski oraz do zagranicznych dziennikarzy.

Organizacja KSW od lat celuje nie tylko w dotarcie do polskich fanów, ale również kibiców zagranicznych. Marka przygotowała już kilka gal poza granicami Polski, a wśród mistrzów ma kilku zagranicznych fighterów. Planując kolejne gale w różnych krajach europejskich marka KSW postanowiła stworzyć nowy kanał w serwisie YouTube, który będzie skierowany do zagranicznych fanów. O uruchomieniu kanału KSW poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowy kanał KSW dostępny jest tutaj i można już na nim zobaczyć pierwsze produkcje.

Marka KSW powstała w roku 2004 i przez lata stała się największą organizacją MMA w Polsce. Do dziś KSW przygotowało ponad 60 gal. Robiło również swoje wydarzenia poza granicami Polski. KSW dwa razy pojawiło się w Londynie, raz w Irlandii i raz w Chorwacji. Plany związane z podboje kolejnych rynków dotyczą np. Niemiec i Czech. Na razie jednak przez pandemię koronawirusa KSW musiał odwołać wydarzenia planowana poza granicami kraju.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu