KSW uruchomiło nowy kanał w serwisie YouTube

In Media, Media społecznościowe On

Organizacja KSW postanowiła uruchomić nowy, anglojęzyczny kanał w serwisie YouTube, który będzie skierowany do fanów organizacji spoza Polski oraz do zagranicznych dziennikarzy.

Organizacja KSW od lat celuje nie tylko w dotarcie do polskich fanów, ale również kibiców zagranicznych. Marka przygotowała już kilka gal poza granicami Polski, a wśród mistrzów ma kilku zagranicznych fighterów. Planując kolejne gale w różnych krajach europejskich marka KSW postanowiła stworzyć nowy kanał w serwisie YouTube, który będzie skierowany do zagranicznych fanów. O uruchomieniu kanału KSW poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowy kanał KSW dostępny jest tutaj i można już na nim zobaczyć pierwsze produkcje.

Marka KSW powstała w roku 2004 i przez lata stała się największą organizacją MMA w Polsce. Do dziś KSW przygotowało ponad 60 gal. Robiło również swoje wydarzenia poza granicami Polski. KSW dwa razy pojawiło się w Londynie, raz w Irlandii i raz w Chorwacji. Plany związane z podboje kolejnych rynków dotyczą np. Niemiec i Czech. Na razie jednak przez pandemię koronawirusa KSW musiał odwołać wydarzenia planowana poza granicami kraju.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu