KSW uruchomiło nowy kanał w serwisie YouTube

In Media, Media społecznościowe On

Organizacja KSW postanowiła uruchomić nowy, anglojęzyczny kanał w serwisie YouTube, który będzie skierowany do fanów organizacji spoza Polski oraz do zagranicznych dziennikarzy.

Organizacja KSW od lat celuje nie tylko w dotarcie do polskich fanów, ale również kibiców zagranicznych. Marka przygotowała już kilka gal poza granicami Polski, a wśród mistrzów ma kilku zagranicznych fighterów. Planując kolejne gale w różnych krajach europejskich marka KSW postanowiła stworzyć nowy kanał w serwisie YouTube, który będzie skierowany do zagranicznych fanów. O uruchomieniu kanału KSW poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowy kanał KSW dostępny jest tutaj i można już na nim zobaczyć pierwsze produkcje.

Marka KSW powstała w roku 2004 i przez lata stała się największą organizacją MMA w Polsce. Do dziś KSW przygotowało ponad 60 gal. Robiło również swoje wydarzenia poza granicami Polski. KSW dwa razy pojawiło się w Londynie, raz w Irlandii i raz w Chorwacji. Plany związane z podboje kolejnych rynków dotyczą np. Niemiec i Czech. Na razie jednak przez pandemię koronawirusa KSW musiał odwołać wydarzenia planowana poza granicami kraju.

You may also read!

głowacki krzysztof

Miliony wyświetleń nokautu w wykonaniu Głowackiego

Krzysztof Głowacki. Fot. KSW Krzysztof Głowacki udanie zadebiutował w świecie MMA, a jego nokaut na Patryku

Read More...

„Żeby robić więcej niż te dwanaście gal…” – dyrektor sportowy KSW o planach

Fot. KSW Organizacja KSW przygotowuje dwanaście gal rocznie i na razie nie planuje zwiększać tej liczby.

Read More...
MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Stowarzyszenie MMA Polska zostało oficjalnie przyjęte do grona członków zwyczajnych Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 6 czerwca w trakcie obrad zarządu Polskiego

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu