I Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki Służb Mundurowych

In Wydarzenia On

ALMMA VIP

Amatorska Liga MMA szykuje się do nowego wyzwania. Tym razem zorganizuje wydarzenia przeznaczone dla żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych.

Zapraszamy na I Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki Służb Mundurowych, które odbędą się 23 października 2021 r. na hali sportowej Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2 w Warszawie. Organizatorami zawodów, które mają na celu wyłonienie najlepszych zawodników wszechstylowej walki wręcz wśród reprezentantów służb mundurowych w Polsce, są Polski Związek Mieszanych Sztuk Walki i Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA we współpracy z portalem Defence24.pl oraz Wojskową Akademią Techniczną. Udział w zawodach mogą wziąć żołnierze i funkcjonariusze służb mundurowych.

W ramach I Mistrzostw Polski Mieszanych Sztuk Walki Służb Mundurowych rozegrane zostaną turnieje Light Contact MMA Mężczyzn oraz Light Contact MMA Kobiet.

W ramach współpracy partnerskiej z Centrum Weterana odbędzie się walka pokazowa st. kpr. Tomasza Roźniatowskiego.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu