“Już widzę pewne efekty” – Sebastian Przybysz o współpracy z nowym menadżerem

In Sponsoring, Zawodnicy On
- Updated

 

Sebastian Przybysz
Sebastian Przybysz. Fot. KSW

Sebastian Przybyszy, który rozpoczął niedawno współpracę z grupą menadżerską Shocker MMA Solutions, już dziś jest bardzo zadowolony ze wspólnych działań i liczy, że będą się one dalej dobrze rozwijać.

Sebastian Przybysz, który szykuje się do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego wagi koguciej KSW, ogłosił kilka dni temu, że zdecydował się na rozpoczęcie współpracy menadżerskiej z grupą Artura Ostaszewskiego, Shocker MMA.

W programie Oktagon Live Sebastian przybliżył, jak doszło do nawiązania współpracy.

– Już jakiś czas temu rozeszły się moje drogi z Pawłem Kowalikiem i szukałem jakiegoś nowe menadżera – powiedział Sebastian. – Dostałem dużo propozycji na maila od różnych menadżerów z Polski i również z zagranicy. Ostatecznie wyszło tak, że wspólnik Artura, Karol Machnikowski, był na gali ACA, gdzie poznał się z moim trenerem, Grzegorzem Jakubowskim. Tam pojawił się temat współpracy. Porozmawialiśmy nieco więcej i w weekend zostało to przybite i jestem teraz w Shocker MMA.

Sebastian dodał również, że już dziś widzi pierwsze efekty współpracy.

– Nie działamy długo, a już widzę pewne efekty tego wszystkiego. Pozyskałem między innymi długofalowych sponsorów, a to jest tak naprawdę kilka dni. Wydaje mi się, że jest przed tym wszystkim fajna przyszłość.

Pod menadżerskimi skrzydłami Shocker MMA znajdują się tacy zawodnicy jak: Marian Ziółkowski, Piotr Strus, Michał Kita, Albert Odzimkowski, Marcin Różalski, Tymoteusz Łopaczyk, Karolina Owczarz, Róża Gumienna czy Izu Ugonoh.

Sebastian Przybysz powróci do klatki podczas gali KSW 64 i  zawalczy z Bruno Augusto dos Santos. Będzie to starcie wieczoru tego wydarzenia, które odbędzie się 23 października.

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu