“Pozostaję na swoim pułapie finansowym” – Mamed o walce z Soldiciem

In Zarobki, Zawodnicy On

 

mamed khalidov
Mamed Khalidov. Fot. KSW

Chociaż szefostwo KSW zapowiada, że starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem może być najdroższą walką w historii organizacji, sam Mamed powiedział, że jego stawka za walkę się nie zmieni. 

Podczas gali KSW 64 ogłoszona zostanie informacja na temat tego kiedy i gdzie dojdzie do walki mistrzowskiej Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem.

Po tym jak KSW zapowiedziało to starcie, Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem, że myśli, iż to będzie najdroższa walka w historii polskiego MMA.

Zapytany o te słowa Mamed Khalidov w rozmowie dla serwisu Sportowefaktywp.pl stwierdził:

– Ja pozostaję na swoim pułapie finansowym i jestem z tego zadowolony. Nie wiem, jak to wygląda w przypadku Soldicia, ale nawet mnie to nie interesuje. Skupiam się na sobie i nie mam powodów do narzekań.

Komentują natomiast samo zestawienia z Soldiciem Mamed napisał na Instagramie:

– Wiele się o tym mówiło, długo się na to czekało. Czas, by pięści zastąpiły słowa, a sama walka oczekiwanie. Tak to prawda: będę bronił tytułu w walce z Roberto Soldiciem. Na KSW 64, za trzy tygodnie, staniemy twarzą w twarz, a wy dowiecie się jaka jest data starcia. Teraz jedyne na co czekam, to wasz doping. 

Mamed Khalidov walczy w MMA od roku 2004. W całej karierze Khalidov stoczył 44 pojedynki, z których 31 kończył przez nokauty lub poddania. W swoim ostatnim boju pobił Scotta Askhama i odebrał mu mistrzowski pas wagi średniej.

 Roberto Soldić, mistrz KSW wagi półśredniej, od dawna zabiegał o walkę z Mamedem Khalidovem. Podczas ostatniej gali wyskoczył z klatki i namówił Mameda do stoczenia wspólnego boju.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu