Shocker MMA Solutions z nowym wspólnikiem

In Biznes, Współpraca On

Artur Ostaszewski, menadżer i twórca marki Shocker MMA Solutions, będzie od teraz działał na rynku wspólnie z Karolem Machnikowskim, który został jego wspólnikiem.

W czerwcu roku 2020 do organizacji Shocker MMA dołączył Karol Machnikowski, który miał odpowiadać w firmie za sponsoring sportowy. Machnikowski jest prawnikiem specjalizującym się w prawie sportowym. W przeszłości współpracował z agentami sportowców – głównie piłkarzy i siatkarzy – doradzając im zarówno prawnie, jak i w zakresie pozyskiwania sponsorów.

Teraz Artur Ostaszewski ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Machnikowski został jego wspólnikiem.

– Karol Machnikowski został moim wspólnikiem. Od teraz razem ciągniemy wózek o nazwie Shocker MMA Solutions.

Dziś pod menadżerskimi skrzydłami Shocker MMA znajdują się tacy zawodnicy jak: Marian Ziółkowski, Piotr Strus, Michał Kita, Albert Odzimkowski, Marcin Różalski, Tymoteusz Łopaczyk, Karolina Owczarz, Róża Gumienna czy Izu Ugonoh.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

One commentOn Shocker MMA Solutions z nowym wspólnikiem

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu