Szef KSW: “Plan był taki, że co miesiąc do końca roku jest gala”

In Biznes, Plany On

Już pod koniec października w Łodzi zostanie zorganizowana gala KSW 64. Do końca roku polska marka planuje jeszcze dwa inne wydarzenia, ale nie ma pewności czy na pewno zostaną one przygotowane.

Nadchodząca gal KSW 64 będzie siódmym wydarzeniem przygotowanym przez największą polską marką MMA w tym roku. To jednak nie koniec. Do końca roku fani być może zobaczą jeszcze dwa inne wydarzenia KSW.

W rozmowie z Filipem Sadowskim w serwisie YouTube Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział jakie są plany organizacji na końcówkę roku.

– W tym roku planujemy minimum osiem, maksymalnie dziewięć wydarzeń. Jeszcze jedna gala jest pod znakiem zapytania, właśnie ze względów covidowych, bo była zaplanowana gala zagraniczna, kolejna zresztą. Widać jednak, że ten rynek coraz mocniej się zamyka, patrzymy więc czy będzie sens robić kolejną galę tutaj w Polsce, czy zostawić dwie czy trzy. Plan był taki, że co miesiąc do końca roku jest gala. Poczekamy pewnie do końca września, zanim nam się ten temat nie wyjaśni.

Teraz jednak KSW szykuje się na powrót  do Atlas Areny. Ostatnia gala KSW w Atlas Arenie odbyła się w marcu 2019 roku. Rok później marka szykowała się do kolejnego wydarzenia w tym obiekcie. Ostatecznie jednak przez pandemię koronawirusa gala musiała zostać odwołana.

Do tej pory w Atlas Arenie, jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, odbyło się sześć wydarzeń KSW. Przygoda przeplatająca historię tej hali z marką KSW rozpoczęła się 18 września 2010 roku wraz z galą KSW 14: Dzień Sądu. Było to drugie wydarzenie w KSW, które odbyło się w obiekcie mogącym pomieścić ponad dziesięć tysięcy widzów. Łącznie na trybunach zasiadło wówczas około trzynastu tysięcy kibiców i był to rekordowy wynik dla organizacji.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

One commentOn Szef KSW: “Plan był taki, że co miesiąc do końca roku jest gala”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu