Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

In Biznes On

ppv ufc 259

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli nie najważniejszą twarzą. 

Dana White jest prezesem organizacji UFC od roku 2001, kiedy to wraz z braćmi Fertitta kupił markę za 2 miliony dolarów. Zanim jednak na poważnie zajął się MMA był związany z boksem. Wcześniej natomiast wykonywał również inne prace, o czym opowiedział w audycji Tough Business.

– Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki. Zajmowałem się też brukarstwem, a to jest koszmarna robota. Wydaje mi się jednak, że każdy powinien posmakować takiej pracy, aby zrozumieć kim faktycznie jest. Potrzeba przejść przez kilka gównianych pracy w życiu, aby uświadomić sobie, że nigdy więcej nie chce się tego robić, że nie lubi się danej roboty, a nie wiadomo czego się nie lubi, zanim się tego nie spróbuje.

Dana White powiedział również, że dziś jego praca stała się pasją i to czym się zajmuje sprawia mu dużo przyjemności.

– Nie wiesz czym jest ciężka praca, jeśli nie pracowałeś na przykład na budowie. Ludzie mówią mi, że pracuję ciężko, a ja odpowiadam, że “nie”. Uwierzcie mi, są na świecie ludzie, którzy naprawdę ciężko pracują. Ja nie jestem jednym z nich. Ja kocham to co robię i to jest wspaniałe. Wyobraźmy sobie, że ktoś lubi chodzić do kina. Moje chodzenie do pracy, to właśnie tak, jakbym każdego dnia szedł do kina. Kocham to, co robię. Kiedy robisz coś czego nie lubisz, kiedy masz trudna pracę i idąc do niej czujesz, że jesteś jedną nogą w grobie, wtedy wiesz czym jest ciężka robota.

W roku 2016 UFC zostało sprzedana za 4 miliardy dolarów, a wartość udziałów Dany White’a szacowano wówczas na 360 milionów dolarów. Po sprzedaży marki Dana White pozostał na stanowisku prezesa firmy i zarządza nią do dziś. Nic też nie wskazuje na to, żeby planował rychłe rozstanie się z amerykańską marką.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu