Babilon MMA ma być trampoliną do takich organizacji jak UFC i KSW

In Biznes, Plany On

Babilon MMA

Artur Gwóźdź, szef grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport i matchmaker organizacji Babilon MMA, zapowiedział, że marka Babilon będzie stawiać na to, aby być kuźnią młodych talentów, które docelowo będę trafiać do innych dużych organizacji.

Marka Babilon MMA funkcjonuje na polskim rynku od roku 2017. Do dziś pod skrzydłami tej organizacji przygotowano 23 gale. Artur Gwóźdź, matchmaker organizacji Babilon MMA, zapowiedział w programie Oktagon Live, że chce, aby marka Babilon była miejscem rodzenia i promowania nowych talentów.

– Wchodząc do Babilonu chciałem prowadzić sprawy tak, aby budować młode talenty i windować je w górę – stwierdził Gwóźdź. – Nas nie będzie stać potem jako Babilon na to, żeby utrzymywać zawodników za duże pieniądze w naszej federacji. Babilon przede wszystkim ma być trampoliną do takich organizacji jak UFC i KSW.

Artur Gwódź dodał również, że zależy mu na tym, aby zawodnicy mogli łatwo przechodzić pod skrzydła innych marek, oczywiście w porozumieniu z Babilonem.

– Będziemy otwarci na takie sytuacje, żeby zawodników nie blokować. Przede wszystkim natomiast chcemy dawać im szansę rozwoju. (…) Od nowego rozdania Babilonu będę robił dwie walki półzawodowego, żeby dawać szansę młodym chłopakom.

Najbliższa gala Babilon MMA odbędzie się już w sobotę 11 września w Żyrardowie. W walce wieczoru Babilon MMA 24 Piotr Niedzielski stanie do starcia o mistrzowski pas wagi lekkie i zmierzy się w niej z Ivanem Vulchinem.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu