Jan Błachowicz zmierzy się z torem Ninja Warrior Polska

In Show-biznes, Zawodnicy On
- Updated
jan błachowicz
Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz

Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, zmierzy się z torem przeszkód w Ninja Warrior Polska, popularnym show telewizji Polsat.

31 sierpnia na antenę Polsatu powrócił program Ninja Warrior Polska. Jest to trzecia edycja popularnego show, w którym bohaterowie zmagań muszą pokonać wymagający tor przeszkód.

W najbliższym odcinku programu wystąpi Jan Błachowicz, który komentując to wydarzenia powiedział twórcom programu:

– Jak moja forma przed startem? To się okaże. Nie przygotowywałem się do programu, idę na żywioł! Ale skoro już tu jestem, dam z siebie wszystko! Na razie nie czuję stresu, ale z pewnością pojawi się, gdy stanę przed pierwszą przeszkodą. Lubię adrenalinę. Presja daje mi paliwo do działania. Tor wygląda na łatwiejszy, niż jest w rzeczywistości, więc wszystko może się zdarzyć.

Występ Jana Błachowicza w programie zapowie natomiast Waldemar Kasta, konferansjer organizacji KSW.

Wraz z Janem Błachowiczem swoich sił w programie spróbuje również Maciej Linke, czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu i były zawodnik MMA.

Kolejne odcinki programu są transmitowane we wtorkowe wieczory o godz. 20:05 na Polsacie. W roli prowadzących fani mogą oglądać: Karolinę Gilon, Jerzego Mielewskiego i Łukasza Jurkowskiego.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu