Dyrektor sportowy KSW o gorszym odbiorze marki przez kibiców i zmianach

In Biznes, Plany On

KSW to największa i najbardziej znana marka MMA na polskim rynku. Z roku na rok stara się przygotowywać więcej gal i wychodzić poza granice Polski. Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, przyznaje jednak, że dostrzega, iż odbiór marki przez kibiców w ostatnim czasie jest nieco gorszy. 

W trakcie programu Oktagon Live Wojsław Rysiewski został zapytany przez Macieja Turskiego o to, czy dostrzega w ostatnim czasie gorszy odbiór marki KSW przez kibiców. Rysiewski potwierdził i dodał z czego jego zdaniem może to wynikać.

– Dwie rzeczy. Pierwszą jest zdecydowanie to, co wydarzyło się z walką Mariusza z “Bombardierem”.

Podczas gali KSW 59 Mariusz Pudzianowski miał zmierzyć się z Serigne Ousmane Dią, ale z powodu nagłego ostrego ataku wyrostka robaczkowego „Bombardier” wypadł z tego starcia w dniu gali. W jego miejsce wszedł Nikola Milanovic, którego Mariusz szybko pokonał.

– Mieliśmy sporo pecha – dodał Rysiewski.  – Ratowaliśmy się na ostatnią chwilę, żeby w ogóle event się odbył i żeby gala została uratowana, ale też rozumiem rozgoryczenie fanów, którzy nie zobaczyli tego pojedynku, który chcieli. Gdzieś pewnie to uczucie u niektórych osób pozostało. Staramy się je zakryć kolejnymi dobrymi galami.

Jako drugą sprawę, która mogła wpłynąć na gorsze postrzeganie KSW Wojsław Rysiewski wskazał walkę Akopa Szostaka z Szymonem Kołeckim, która nie spodobała się wielu fanom organizacji.

Wojsław Rysiewski powiedział również, że na pewno są w organizacji rzeczy, które trzeba usprawnić, a jedną z nich są medialne działania samych zawodników.

– Nie mówię o ogromnych zmianach, ale pewne rzeczy na pewno musimy usprawnić. Myślę, że jedną rzeczą na pewno jest komunikacja zawodników z fanami.

Aktualnie KSW szykuje się do szóstej gali w tym roku, która odbędzie się 4 września. Podczas tego wydarzenia walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski pomiędzy Roberto Soldiciem i Patrikiem Kinclem.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu