“Zarabiam dobre pieniądze” – Kevin Holland i wypłaty z UFC

In Zarobki, Zawodnicy On

Temat zarobków w organizacji UFC cały czas jest aktualny i często pojawia się przy okazji wypowiedzi zawodników narzekających lub zadowolonych z pieniędzy, które otrzymują. Kevin Holland należy do drugiej grupy fighterów, zadowolonych z wypłat z UFC.

Jakiś czas temu Paige VanZant, była zawodniczka UFC, powiedziała, że nie była zadowolona z tego, co otrzymywała za walki w klatce i teraz zarabia więcej bijąc się na gołe pięści.

Kevin Holland, który ma za sobą dwanaście walk w oktagonie, w programie “The MMA Hour” powiedział jak sam zapatruje się na sprawę pieniędzy.

– Zarabiam dobre pieniądze w UFC. Nie wiem jak wyglądała sytuacja Paige VanZant, ale bywa tak, że osoby, które mówią o tym, że zarabiają za mało muszą zwyczajnie więcej walczyć lub znaleźć lepszego menadżera. Ja zarabiam dobrze. Jestem zadowolony i moja rodzina również. Nie wiem czemu ludzie narzekają. Wykonujcie swoją pracę, a będziecie zarabiać więcej.

Paige VanZant powiedziała kiedyś również, że lepsze pieniądze niż w UFC potrafi zarobić działając w serwisie Instagram. Holland odniósł się także do tego aspektu bycia zawodnikiem.

– Promując siebie możesz zarobić całkiem dobre pieniądze na Instagramie lub możesz dzięki temu otrzymać różne rzeczy za darmo – stwierdził Holland. – Media społecznościowe są dziś bardzo ważne. Wielu zawodników nie dostrzega ich roli w pracy fightera, a im większe masz zasięgi, tym lepiej możesz działać jako zawodnik.

Kevin Holland ma za sobą dwa pojedynki w roku 2021. W pierwszej walce musiał uznać wyższość Dereka Brunsona, a w drugiej Marvina Vettori. Wcześniej jednak Holland miał świetną serię pięciu wygranych z rzędu. Wszystkie te zwycięstwa zanotował w roku 2020.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn “Zarabiam dobre pieniądze” – Kevin Holland i wypłaty z UFC

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu