Błachowicz gościem nowej edycji „Ninja Warrior Polska”

In Show-biznes, Zawodnicy On
jan błachowicz
Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz

Już 31 na antenę Polsatu powróci program „Ninja Warrior Polska”. Będzie to trzecia edycja popularnego show, w którym bohaterowie zmagań muszą pokonać wymagający tor przeszkód. 

Emisja czwartej edycji „Ninja Warrior Polska” ruszy 31 sierpa. Kolejne odcinki będą transmitowane we wtorkowe wieczory o godz. 20:05 na Polsacie. W roli prowadzących fani ponownie zobaczą: Karolinę Gilon, Jerzego Mielewskiego i Łukasza Jurkowskiego. Popularny “Juras” nie będzie jednak jedynym zawodnikiem ze świata MMA, który pojawi się w programie.

W poprzedniej odsłonie „Ninja Warrior Polska” na torze przeszkód pojawiła się mistrzyni świata w kickboxingu Róża Gumienna, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w klatkach MMA.

Tym razem wśród gości specjalnych pojawi się mistrz UFC wagi półciężkiej, Jan Błachowicz.

„Ninja Warrior” to program, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje show można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Nagroda pieniężna do zwycięzcy programu wynosi 150 tysięcy złotych.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn Błachowicz gościem nowej edycji „Ninja Warrior Polska”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu