Szef KSW: “Musieliśmy już dwie bardzo duże gale odwołać”

In Biznes, Plany On

Fot. KSW

Chociaż wydawało się, że z wolna sytuacja związana z pandemią zaczyna się uspokajać, organizacja KSW musiała pozmieniać swoje plany związane z kolejnymi galami zaplanowanymi na ten rok.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o drugiej gali KSW w Chorwacji oraz o planowanym wejściu na rynek niemiecki. Wygląda jednak na to, że sytuacja ponownie się skomplikowała i w tym półroczu gale KSW dale będą odbywać się w studiach telewizyjnych.

Podczas rozmowy na temat książki „Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” na profilu Empik w serwisie Facebook, Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW powiedział:

– Niestety przyjedzie nam teraz znowu kolejne pół roku trochę w takim zmarginalizowanym formacie działać, czyli w studiu telewizyjnym dla 150 może 300 osób. Liczę, że to się zmieni. Niestety musieliśmy już dwie bardzo duże gale odwołać w pięknych miejscach. Byłby to spektakularne, nawet pod względem PR-owym, uderzenia.

Martin Lewandowski dodał również, że w przyszłym roku chciałby, aby KSW ponownie pojawiło się z galami poza granicami Polski.

– Liczę, że już następny rok będzie kompletnie inny. Wrócimy naprawdę do normalności i będziemy podbijać przede wszystkim kraje europejskie. T jest teraz cel jaki w Federacji KSW sobie stawiamy na pierwszym miejscu.

Do tej pory organizacja KSW przygotowała trzy gale w Londynie. Raz zawitała do Dublina i raz do Zagrzebia. Ostatnia zagraniczna gala KSW odbyła się w listopadzie 2019 roku w Chorwacji.

Najbliższa gala KSW zostanie zorganizowana 4 września w studiu telewizyjnym w Warszawie.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

2 commentsOn Szef KSW: “Musieliśmy już dwie bardzo duże gale odwołać”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu