UFC 267 – potwierdzono godziny europejskie wydarzenia

In Media, Transmisje On

Gala UFC 267 z walką Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą ma być dopasowana godzinowo do widzów z Europy, co potwierdził szef UFC, Dana White.

Gala UFC 267 planowana jest na 30 października. Wydarzenie ma się odbyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na Fight Island. Starciem wieczoru tego wydarzenia będzie walka w obronie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem i Gloverem Teixeirą. Nie będzie to jednak jedyny pojedynek na tej gali, w którym fani zobaczą Polaka. Podczas UFC 267 Michał Oleksiejczuk zmierzy się Shamilem Gamzatovem, a Marcin Tybura zawalczy z Alexandrem Volkovem.

Już od dłuższego czasu mówiło się, że gala na Fight Island może być dopasowana godzinowo do fanów z Europy. Szef UFC, Dana White, potwierdził te doniesienia w rozmowie dla serwisu TSN.

– Gala będzie transmitowana w najlepszym czasie antenowym dopasowanym do lokalnych warunków – powiedział White.

Szef UFC odniósł się również do planów zorganizowania tego wydarzenia w otwartej telewizji, bez sprzedaży w usłudze pay-per-view.

– Tak, to prawda. Sprawa jeszcze jest ustalana, ale najpewniej nie będzie to gala w PPV. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a na to liczę, ta gala będzie pokazywana w telewizji ABC za darmo. A karta tej gali jest niesamowita.

Jan Błachowicz, który podczas UFC 267 będzie bronił pasa wagi półciężkiej, wejdzie z nim do klatki po raz drugi. Po raz pierwszy udanie obronił tytuł w walce z Israelem Adesanyą. Polak wywalczył tytuł w starciu z Dominickiem Reyesem.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu