UFC 267 – potwierdzono godziny europejskie wydarzenia

In Media, Transmisje On

Gala UFC 267 z walką Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą ma być dopasowana godzinowo do widzów z Europy, co potwierdził szef UFC, Dana White.

Gala UFC 267 planowana jest na 30 października. Wydarzenie ma się odbyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na Fight Island. Starciem wieczoru tego wydarzenia będzie walka w obronie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem i Gloverem Teixeirą. Nie będzie to jednak jedyny pojedynek na tej gali, w którym fani zobaczą Polaka. Podczas UFC 267 Michał Oleksiejczuk zmierzy się Shamilem Gamzatovem, a Marcin Tybura zawalczy z Alexandrem Volkovem.

Już od dłuższego czasu mówiło się, że gala na Fight Island może być dopasowana godzinowo do fanów z Europy. Szef UFC, Dana White, potwierdził te doniesienia w rozmowie dla serwisu TSN.

– Gala będzie transmitowana w najlepszym czasie antenowym dopasowanym do lokalnych warunków – powiedział White.

Szef UFC odniósł się również do planów zorganizowania tego wydarzenia w otwartej telewizji, bez sprzedaży w usłudze pay-per-view.

– Tak, to prawda. Sprawa jeszcze jest ustalana, ale najpewniej nie będzie to gala w PPV. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a na to liczę, ta gala będzie pokazywana w telewizji ABC za darmo. A karta tej gali jest niesamowita.

Jan Błachowicz, który podczas UFC 267 będzie bronił pasa wagi półciężkiej, wejdzie z nim do klatki po raz drugi. Po raz pierwszy udanie obronił tytuł w walce z Israelem Adesanyą. Polak wywalczył tytuł w starciu z Dominickiem Reyesem.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu