UFC 267 – potwierdzono godziny europejskie wydarzenia

In Media, Transmisje On

Gala UFC 267 z walką Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą ma być dopasowana godzinowo do widzów z Europy, co potwierdził szef UFC, Dana White.

Gala UFC 267 planowana jest na 30 października. Wydarzenie ma się odbyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na Fight Island. Starciem wieczoru tego wydarzenia będzie walka w obronie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem i Gloverem Teixeirą. Nie będzie to jednak jedyny pojedynek na tej gali, w którym fani zobaczą Polaka. Podczas UFC 267 Michał Oleksiejczuk zmierzy się Shamilem Gamzatovem, a Marcin Tybura zawalczy z Alexandrem Volkovem.

Już od dłuższego czasu mówiło się, że gala na Fight Island może być dopasowana godzinowo do fanów z Europy. Szef UFC, Dana White, potwierdził te doniesienia w rozmowie dla serwisu TSN.

– Gala będzie transmitowana w najlepszym czasie antenowym dopasowanym do lokalnych warunków – powiedział White.

Szef UFC odniósł się również do planów zorganizowania tego wydarzenia w otwartej telewizji, bez sprzedaży w usłudze pay-per-view.

– Tak, to prawda. Sprawa jeszcze jest ustalana, ale najpewniej nie będzie to gala w PPV. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a na to liczę, ta gala będzie pokazywana w telewizji ABC za darmo. A karta tej gali jest niesamowita.

Jan Błachowicz, który podczas UFC 267 będzie bronił pasa wagi półciężkiej, wejdzie z nim do klatki po raz drugi. Po raz pierwszy udanie obronił tytuł w walce z Israelem Adesanyą. Polak wywalczył tytuł w starciu z Dominickiem Reyesem.

You may also read!

michał domin

Michał Domin i początki w świecie MMA

Michał Domin. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 po raz czwarty do okrągłej klatki wejdzie

Read More...

„Zawodnicy nie mają wyboru” – Ngannou o związku zawodowym fighterów

Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, jest zdania, że utworzenie związku zawodowego zawodników UFC, będzie bardzo trudnym zadaniem. Od dłuższego

Read More...

„Jestem tu po to, żeby zdobyć pas” – Emil Meek o KSW

Emil Meek. Fot. KSW Podczas gali XTB KSW 77 do okrągłej klatki powróci jeden z najbardziej

Read More...

3 commentsOn UFC 267 – potwierdzono godziny europejskie wydarzenia

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu