„Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

In Show-biznes, Zawodnicy On
jan błachowicz
Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz

Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej w czasie przerwy od startów wykorzystał okazję i zagrał w filmie Patryka Vegi. 

Jakiś czas temu Jan Błachowicz opublikował na Instagramie zdjęcie z reżyserem Patrykiem Vegą i napisał, że coś się szykuje. Następnie w rozmowie z Johnem Goodenem dla UFC mistrz przyznał, że występuje w filmie, ale nie zdradził w jakim.

Dziś już wiadomo, że jest to najnowszy „Pitbull”. Właśnie ukazała się zapowiedź produkcji, której premiera planowana jest na ten rok.

– Gdybym nie został mistrzem UFC zapewne nie zagrałbym w tym filmie – powiedział Błachowicz w rozmowie z Johnem Goodenem. – Po zdobyciu pasa jest więcej pracy z mediami, więcej wywiadów. Ostatecznie jednak ja sam się nie zmieniłem, jestem taki sam jak 20 lat temu. Dziej się jednak wiele dobrych rzeczy dookoła mnie.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC.

Polak w swoim ostatnim boju obronił pas mistrzowski pokonując Israela Adesanyę, a teraz szykuje się do walki z Gloverem Teixeirą, która odbędzie się w październiku.

You may also read!

GliwiceKSWgalakibice

Piąta gala KSW w Gliwicach

Podczas nadchodzącej gali XTB KSW 89 organizacja KSW po raz piąty pojawi się w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie

Read More...
almma

ALMMA 237 Bochnia

Na początku grudnia Amatorska Liga MMA zawita ze swoim kolejnym wydarzeniem do Bochni. 2 grudnia 2023 r. zapraszamy na kolejną

Read More...

Mateusz Rębecki: „Bonus w UFC jest gamechangerem”

Mateusz Rębecki. Fot. instagram.com/rebeasti Mateusz Rębecki wygrał niedawno trzecią walkę w oktagonie UFC. Polak pokonał rywal

Read More...

2 commentsOn „Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu