“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

In Show-biznes, Zawodnicy On
jan błachowicz
Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz

Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej w czasie przerwy od startów wykorzystał okazję i zagrał w filmie Patryka Vegi. 

Jakiś czas temu Jan Błachowicz opublikował na Instagramie zdjęcie z reżyserem Patrykiem Vegą i napisał, że coś się szykuje. Następnie w rozmowie z Johnem Goodenem dla UFC mistrz przyznał, że występuje w filmie, ale nie zdradził w jakim.

Dziś już wiadomo, że jest to najnowszy “Pitbull”. Właśnie ukazała się zapowiedź produkcji, której premiera planowana jest na ten rok.

– Gdybym nie został mistrzem UFC zapewne nie zagrałbym w tym filmie – powiedział Błachowicz w rozmowie z Johnem Goodenem. – Po zdobyciu pasa jest więcej pracy z mediami, więcej wywiadów. Ostatecznie jednak ja sam się nie zmieniłem, jestem taki sam jak 20 lat temu. Dziej się jednak wiele dobrych rzeczy dookoła mnie.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC.

Polak w swoim ostatnim boju obronił pas mistrzowski pokonując Israela Adesanyę, a teraz szykuje się do walki z Gloverem Teixeirą, która odbędzie się w październiku.

You may also read!

joanna jędrzejczyk zarobki

Joanna Jędrzejczyk: “Własny amerykański sen spełniłam w Polsce”

fot.instagram.com/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk uważa, że jednym z najważniejszych momentów w jej karierze była walka w nowojorskiej

Read More...
MMA Polska

KAMAN Sport Group sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022 oraz Mistrzostwa Świata IMMAF 2022 została firma KAMAN

Read More...

“Chodzi o liczby i pieniądze” – Anderson Silva o zarobkach i negocjacjach z UFC

Anderson Silva, były mistrz UFC, jest zdania, że zawodnicy powinni lepiej dobierać sobie menadżerów i inne osoby, które mają

Read More...

Mobile Sliding Menu