“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

In Show-biznes, Zawodnicy On
jan błachowicz
Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz

Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej w czasie przerwy od startów wykorzystał okazję i zagrał w filmie Patryka Vegi. 

Jakiś czas temu Jan Błachowicz opublikował na Instagramie zdjęcie z reżyserem Patrykiem Vegą i napisał, że coś się szykuje. Następnie w rozmowie z Johnem Goodenem dla UFC mistrz przyznał, że występuje w filmie, ale nie zdradził w jakim.

Dziś już wiadomo, że jest to najnowszy “Pitbull”. Właśnie ukazała się zapowiedź produkcji, której premiera planowana jest na ten rok.

– Gdybym nie został mistrzem UFC zapewne nie zagrałbym w tym filmie – powiedział Błachowicz w rozmowie z Johnem Goodenem. – Po zdobyciu pasa jest więcej pracy z mediami, więcej wywiadów. Ostatecznie jednak ja sam się nie zmieniłem, jestem taki sam jak 20 lat temu. Dziej się jednak wiele dobrych rzeczy dookoła mnie.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC.

Polak w swoim ostatnim boju obronił pas mistrzowski pokonując Israela Adesanyę, a teraz szykuje się do walki z Gloverem Teixeirą, która odbędzie się w październiku.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn “Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu