“Od lat żyję z zupełnie innej pracy” – Jurkowski o walkach MMA

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
Łukasz Jurkowski. Fot. KSW

Łukasz Jurkowski, który w tym roku zawalczył ponownie w klatce KSW, nie wiem czy fani zobaczą go jeszcze kiedyś w zmaganiach na zasadach MMA.

Podczas gali KSW 61 Łukasz Jurkowski zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim i musiał uznać jego wyższość  w klatce. Po tym pojedynku Łukasz nie deklarował ostatecznie czy wyjdzie jeszcze kiedyś do walki. Nie zamyka ostatecznie drzwi przed MMA, ale aktualnie skupia się na innych projektach. Odpowiadając na pytania fanów w serwisie Instagram Łukasz zapytany o to, czy ponownie zawalczy, odpisał:

– Nie wiem. Serio. Żyję chwilą, nic nie planuję. Na tę chwilę nie mam czasu na regularne treningi MMA. Od lat żyję z zupełnie innej pracy. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Łukasz Jurkowski zawodowo komentuje walki MMA, prowadzi program “Koloseum” w Polsacie Sport i audycję radiową “Jurasówka” w Newonce Radio. Dodatkowo Jurkowki jest jednym z prowadzących show „Ninja Warrior Polska”, a jak donosi serwis Wirtualne Media  trwają już prace nad czwartym sezonem tego programu, a planowana jest również piąta edycja.  Czwarty sezon ma pojawić się w jesiennej ramówce Polsatu, a piąty najpewniej na wiosnę roku 2022.

To jednak nie wszystkie zawodowe plany Łukasza Jurkowskiego. Zawodnik weźmie również udział w 12. edycji “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Ogłaszając tę informację Łukasza napisał w mediach społecznościowych:

– Sam jestem bardzo ciekawy co z tego będzie, ale nie idę tam odhaczyć odcinka i do domu. Powalczymy.

Emisja 12. edycji “Tańca z gwiazdami” jest zaplanowana na jesień tego roku.

Łukasz Jurkowski to pierwszy mistrz organizacji KSW, który od wielu lat tworzy duet komentatorski ze znanym z Polskiego Radia Andrzejem Janiszem. Jurkowski ma za sobą 29 stoczonych pojedynków na zasadach MMA.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn “Od lat żyję z zupełnie innej pracy” – Jurkowski o walkach MMA

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu