“Pod prąd” – książka o Martinie Lewandowskim i KSW

In Biznes On

 

Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski
Martin Lewandowski. Fot. instagram.com/martinlewandowski

Już w sierpniu na księgarskim rynku pojawi się książka “Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW”.

“Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” to wywiad rzeka przeprowadzony przez Grzegorza Sobieszka z jednym z twórców marki KSW.

Jak można przeczytać w nocie od wydawcy:

KSW to nazwa, którą słyszał każdy fan sportów walki. Teraz przyszedł czas, by poznać historię Konfrontacji Sztuk Walki i jednego z jej założycieli.

Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki.

Gale KSW to nie tylko pojedynki, to niemal spektakle ze specjalnie dobraną scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób.

Dowiedz się, gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy, jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom. Jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale. Któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy. Czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt, jak długo trwała najkrótsza walka i czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem.

Premiera “Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW” zapowiadana jest przez Wydawnictwo Słowne na 18 sierpnia. Pod nazwą Wydawnictwo Słowne kryje się dawna Burda Książki, która odpowiada między innymi za wydanie “Czarno na białym”, historii Joanny Jędrzejczyk.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

5 commentsOn “Pod prąd” – książka o Martinie Lewandowskim i KSW

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu