Trzecia walka Gamrota w UFC na Polsacie Sport

In Media, Transmisje On

mateusz_gamrot

W nocy z soboty na niedzielę Mateusz Gamrot stoczy swój trzeci pojedynek dla największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Mateusz Gamrot, były mistrz KSW, rusza po drugie zwycięstwo w oktagonie UFC.

O godzinie 4:00 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport rozpocznie się transmisja z gali UFC Fight Night, na której swój trzeci pojedynek dla największej organizacji MMA na świecie stoczy Mateusz Gamrot. Po podbiciu polskiego rynku mieszanych sztuk walki, „Gamer” za cel postawił sobie wejście na szczyt za oceanem. Dzięki świetnej postawie we wcześniejszych występach dla UFC, trzecia walka Polaka znalazła się na tak zwanej karcie głównej najbliższej gali, co świadczy o jej poziomie sportowym. Tym razem rywalem Gamrota będzie doświadczony i wymagający Jeremy Stephens, który dla UFC walczy nieprzerwanie już od 14 lat.

Do debiutu Mateusz w oktagonie doszło w październiku 2020 roku na “Fight Island” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W starciu z Guram Kutateladze Polak musiał jednak uznać jego wyższość w klatce. Walka była jednak bardzo wyrównana i zakończyła się na kartach sędziowskich.

Transmisja gali UFC Fight Night z udziałem Mateusza Gamrot od godziny 4:00 na kanale Polsat Sport.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu