Jan Błachowicz ambasadorem cieszyńskiej marki piwa

In Sponsoring, Zawodnicy On
jan błachowicz
Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz

Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, został ambasadorem cieszyńskiej marki piwa Noszak. 

Jan Błachowicz, który pochodzi z Cieszyna, jest cały czas mocno związany z miastem swojego dzieciństwa. Często opowiada o nim w wywiadach i sam bywa też w Cieszynie.

Teraz Błachowicz związał się biznesowo z lokalną marką piwa Noszak, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Mieszkałem w różnych miejscach i jeżdżę po całym świecie, ale zawsze powtarzam, że jo je stela! W Cieszynie wszystko się zaczęło, także moje zamiłowanie do piwa 😉 W Browarze Zamkowym Cieszyn piwo warzył mój dziadek – Wacław. Czas dopisać kolejny rozdział w historii związków mojej rodziny z browarem. Zostałem ambasadorem marki Noszak z Cieszyna! Dumnym ambasadorem. Noszak z Cieszyna i Browar są dziś w dobrych rękach nowego właściciela. Na zdrowie!

Na oficjalnym profilu marki Noszak można natomiast przeczytać:

To wielki dzień dla naszego browaru. Jesteśmy dumni i szczęśliwi z tego powodu! 

Janek i Przemysław I Noszak mają wiele wspólnego:
– Łączy ich Cieszyn. Browar Zamkowy Cieszyn. Tu zamkiem władał Przemysław. Tu wychował się Janek, a jego dziadek warzył piwo
– Pseudonim “Cieszyński Książę”
– Zasady, którymi warto kierować się w życiu

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC.

Polak w swoim ostatnim boju obronił pas mistrzowski pokonując Israela Adesanyę, a teraz szykuje się do walki z Gloverem Teixeirą, która ma odbyć się w październiku.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu