UFC i Crypto.com – największa umowa sponsorska w historii marki

In Marketing, Sponsoring On

UFC migu

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy sponsorskiej z Crypto.com, serwisem będącym giełdą kryptowalut.

Umowa obejmuje prawa do pojawiania się logo marki Crypto.com na strojach zawodników walczących w oktagonie.

Jak informuje serwis Sportico, jest to największa umowa sponsorska w historii UFC. Współpraca ma potrwać 10 lat, a jej wartość jest szacowana na 175 milionów dolarów.

– To jest współpraca dwóch firm, które są najlepsze w tym co robią – powiedział Dana White, szef UFC, ogłaszając podpisanie umowy. – Żadna inna firma nie zrobiła tyle co UFC dla promocji sportów walki. Dziś jesteśmy jedną z największych sportowych marek na świecie. Dzięki sile naszej marki możemy pomóc Crypto.com dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie.

Po raz pierwszy w historii organizacja UFC sprzedała globalne prawa do pojawiania się marki na wszystkich strojach sportowców walczących w oktagonie.

Umowa sponsorska pomiędzy UFC i Crypto.com wejdzie w życie od najbliższej soboty i gali UFC 264 w Las Vegas. Podczas tego wydarzenia walką wieczoru będzie starcie Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. Szef UFC zapowiada, że szykuje się rekord sprzedaży PPV na tę galę, ponieważ przedsprzedaż dostępów do wydarzenia jest najlepsza w historii.

Ponad 20 tysięcy biletów na galę rozeszło się zaraz po rozpoczęciu sprzedaży, a na samej gali mają pojawić się między innymi tak znane osoby jak: Donald Trump, Justin Biber czy Mel Gibson.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

One commentOn UFC i Crypto.com – największa umowa sponsorska w historii marki

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu