UFC i Crypto.com – największa umowa sponsorska w historii marki

In Marketing, Sponsoring On

UFC migu

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy sponsorskiej z Crypto.com, serwisem będącym giełdą kryptowalut.

Umowa obejmuje prawa do pojawiania się logo marki Crypto.com na strojach zawodników walczących w oktagonie.

Jak informuje serwis Sportico, jest to największa umowa sponsorska w historii UFC. Współpraca ma potrwać 10 lat, a jej wartość jest szacowana na 175 milionów dolarów.

– To jest współpraca dwóch firm, które są najlepsze w tym co robią – powiedział Dana White, szef UFC, ogłaszając podpisanie umowy. – Żadna inna firma nie zrobiła tyle co UFC dla promocji sportów walki. Dziś jesteśmy jedną z największych sportowych marek na świecie. Dzięki sile naszej marki możemy pomóc Crypto.com dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie.

Po raz pierwszy w historii organizacja UFC sprzedała globalne prawa do pojawiania się marki na wszystkich strojach sportowców walczących w oktagonie.

Umowa sponsorska pomiędzy UFC i Crypto.com wejdzie w życie od najbliższej soboty i gali UFC 264 w Las Vegas. Podczas tego wydarzenia walką wieczoru będzie starcie Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. Szef UFC zapowiada, że szykuje się rekord sprzedaży PPV na tę galę, ponieważ przedsprzedaż dostępów do wydarzenia jest najlepsza w historii.

Ponad 20 tysięcy biletów na galę rozeszło się zaraz po rozpoczęciu sprzedaży, a na samej gali mają pojawić się między innymi tak znane osoby jak: Donald Trump, Justin Biber czy Mel Gibson.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu