UFC i Crypto.com – największa umowa sponsorska w historii marki

In Marketing, Sponsoring On

UFC migu

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy sponsorskiej z Crypto.com, serwisem będącym giełdą kryptowalut.

Umowa obejmuje prawa do pojawiania się logo marki Crypto.com na strojach zawodników walczących w oktagonie.

Jak informuje serwis Sportico, jest to największa umowa sponsorska w historii UFC. Współpraca ma potrwać 10 lat, a jej wartość jest szacowana na 175 milionów dolarów.

– To jest współpraca dwóch firm, które są najlepsze w tym co robią – powiedział Dana White, szef UFC, ogłaszając podpisanie umowy. – Żadna inna firma nie zrobiła tyle co UFC dla promocji sportów walki. Dziś jesteśmy jedną z największych sportowych marek na świecie. Dzięki sile naszej marki możemy pomóc Crypto.com dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie.

Po raz pierwszy w historii organizacja UFC sprzedała globalne prawa do pojawiania się marki na wszystkich strojach sportowców walczących w oktagonie.

Umowa sponsorska pomiędzy UFC i Crypto.com wejdzie w życie od najbliższej soboty i gali UFC 264 w Las Vegas. Podczas tego wydarzenia walką wieczoru będzie starcie Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. Szef UFC zapowiada, że szykuje się rekord sprzedaży PPV na tę galę, ponieważ przedsprzedaż dostępów do wydarzenia jest najlepsza w historii.

Ponad 20 tysięcy biletów na galę rozeszło się zaraz po rozpoczęciu sprzedaży, a na samej gali mają pojawić się między innymi tak znane osoby jak: Donald Trump, Justin Biber czy Mel Gibson.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

One commentOn UFC i Crypto.com – największa umowa sponsorska w historii marki

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu