Transmisja i stream KSW 62

In Media, Transmisje On

Fot. KSW

Gala KSW 62, która odbędzie się 17 lipca zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view, do której można wykupywać dostęp w cenie 40 zł.

Transmisja i stream KSW 62 będą dostępne tradycyjnie na platformie KSWTV.com, gdzie po wykupieniu dostępu do usługi będzie można obejrzeć galę i dodatki z nią związane.

Natomiast dostęp do gali można też zamawiać w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Pełna informacja dotycząca gali i sposobu zamawiania dostępu do niej poniżej.

Transmisja i stream KSW 62 w Cyfrowym Polsacie i IPLI.

9 emocjonujących walk

Najbliższa Gala KSW 62 odbędzie się w studiu telewizyjnym w Warszawie. Podczas 9 emocjonujących walk widzowie będą mogli zobaczyć wielu efektownie walczących zawodników. W walce wieczoru niepokonany w KSW mistrz olimpijski Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) oraz podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce Akop Szostak (4-3, 3 KO). Zawodnicy spotkają się w klatce, aby wyjaśnić swój wieloletni konflikt. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Jedną z głównych walk gali będzie spotkanie dwóch spektakularnie walczących zawodników kategorii półśredniej: powracający po dramatycznej kontuzji nogi Andrzej Grzebyk (17-4, 10 KO) podejmie próbę rewanżu za pechową porażkę z byłym mistrzem organizacji DREAM Mariusem Žaromskisem (23-9, 16 KO).

W limicie kategorii półśredniej, regularnie nagradzany za najlepsze walki wieczoru Michał Michalski (9-4, 5 KO) wystąpi przeciwko niepokonanemu Adrianowi „Bartosowi” Bartosińskiemu (10-0, 8 KO).

17 lipca dojdzie również do długo wyczekiwanego debiutu w formule MMA jednego z najlepszych polskich kickbokserów – Tomasz Sarara (0-0) skrzyżuje rękawice z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Tok ma na koncie niemal 100 walk w kickboxingu, z których 87 wygrał. Zawodnicy spotkają się w limicie kategorii ciężkiej.

Były mistrz KSW wagi piórkowej, Artur „Kornik” Sowiński (21-12, 8 KO) stanie przeciwko słynącemu z wysokich kopnięć Sebastianowi Rajewskiemu (10-6, 4 KO) w limicie kategorii lekkiej, natomiast w limicie kategorii koguciej Paweł „The Polish Eagle” Polityło (6-2, 1 KO) podejmie Bruno „Gafanhoto” Augusto dos Santosa (9-2, 1 KO, 5 Sub). Zaledwie 22-letni Brazylijczyk ma na koncie dziewięć zwycięstw i jest byłym pretendentem do pasa wagi koguciej. Niezwykle interesująco zapowiada się również pojedynek finalisty programu „Tylko Jeden” Marcina „Krakusa” Krakowiaka (10-3, 4 KO) z posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu, Tomaszem Jakubcem (10-3, 4 KO).

W pojedynku otwierającym KSW 62 swoje umiejętności pokażą: niezwykle doświadczony Lemmy „The Dog” Krušič (20-7, 5 KO) i przedstawiciel młodego pokolenia fighterów, który zadebiutował w KSW w styczniu tego roku, David Martinik (4-2, 1 KO). Starcie zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Transmisja KSW 62 w Cyfrowym Polsacie – Jak zamówić?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Transmisja i stream KSW 62 w IPLI –  Jak zamówić?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 62, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem, BLIK-iem lub płatnościami Apple, w zależności od modelu urządzenia użytkownika.

Karta walk 

Szymon Kołecki vs Akop Szostak
Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis
Michał Michalski vs Adrian Bartosiński
Tomasz Sarara vs Vladimir Tok
Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski
Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos
Marcin Krakowiak vs Tomasz Jakubiec
Lemmy Krušič vs David Martinik

 Transmisja i stream KSW 62  Transmisja i stream KSW 62  Transmisja i stream KSW 62

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn Transmisja i stream KSW 62

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu