“To nie jest kontrakt na jedną walkę” – Akop Szostak o powrocie do KSW

In Aktualności, Kontrakty, Zawodnicy On

Po dwóch latach przerwy do klatki organizacji KSW powróci Akop Szostak, który ma zmierzyć się w niej z Szymonem Kołeckim. Nie jest to jednak jedyna walka zapisana w nowym kontrakcie Akopa.

Akop Szostak, który 17 lipca podczas gali KSW 62 zmierzy się z Szymonem Kołeckim, podpisał z organizacją nowy kontrakt na kilka walka. W rozmowie z Łukaszem Jurkowskim w audycji “Jurasówka” Newonce Radio Akop Szostak powiedział:

– Podpisaliśmy kontrakt na kilka walk. To nie jest kontrakt na jedną walkę i wiem, że jak nawet coś nie pójdzie, to będę miał szansę się odbić i jeszcze się pokazać już w innym zestawieniu.

Akop powiedział również, że do walki z Szymonem Kołeckim zmotywowały go trzy rzecz. Pierwszą jest wyzwanie sportowe, drugą niechęć jaka przez lata narosła pomiędzy nim i Szymonem, a trzecią pieniądze.

– Nie będę ukrywał, że dostałem za to dobrą wypłatę. (…) Motywacją było też to, że mogłem sobie wywalczyć jeszcze parę rzeczy w kontrakcie, których normalnie bym nie miał i nie miałem wcześniej, ale z racji tego, że patrzy się na mnie teraz prawie jak na samobójcę, to wiesz jak jest z samobójcą, że noc przed dobrze cię ugoszczą, to tutaj też zostałem dobrze ugoszczony.

Akop Szostak po raz ostatni walczył w kwietniu tego roku. Podczas gali EFM Show 1 zmierzył się z Radosławem Słodkiewiczem i pokonał go przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie starcia.

Dla KSW Akop stoczył do tej pory dwie walki. Pierwsza, z Jamie Sloanem, zakończyła się bez rozstrzygnięcia ze względu na nieumyślne trafienie palcem w oko rywala. Druga, z Erko Junem, zakończył się dla Akopa przegraną.

Szostak ma na swoim koncie osiem walk w świecie MMA, z których cztery wygrał.

You may also read!

jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...
mma polska

Amatorskie mistrzostwa Europy MMA planowane w Krakowie

O pojawieniu się amatorskiego MMA na igrzyskach olimpijskich mówi się od dawna. Być może mieszane sztuki walki zagoszczą jako

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu