Conor McGregor sponsorem irlandzkiej drużyny amatorskiego MMA

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

Conor McGregor postanowił wesprzeć amatorskich zawodników z Irlandii, którzy wezmą udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata IMMAF 2021.

Conor McGregor, Irlandczyk, który jest dziś największą gwiazdą mieszanych sztuk walki na świecie, zasponsorował drużynę irlandzkich zawodników planujących swój występ podczas mistrzostw organizowanych przez International Mixed Martial Arts Federation, markę zajmującą się promocją amatorskiego MMA.

Komentując ten ruch McGregor powiedział:

– Życzę irlandzkiej drużynie powodzenia w ich wyprawie na tegoroczne mistrzostwa świata! Patrząc na zawodników i trenerów, wiem, że przyszłość naszego walecznego narodu znajduje się w doskonałych rękach. Walcz z dumą drużyno Szmaragdowej Wyspy! Wszyscy jesteśmy z wami. Powodzenia!

Conor McGregor sponsorując wyjazd drużyny opłaca wpisowe oraz zakwaterowanie i przeloty 27 zawodnikom i 20 trenerom irlandzkiej drużyny.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2021 odbędą się w Sofii w Bułgarii w dniach od 29 lipca do 1 sierpnia.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu