UFC planuje rozbudowę Fight Island

In Biznes, Plany On

Dana White, szef UFC, ma ambitne plany związane z rozwojem firmy. Chce jak najszybciej powrócić do działań międzynarodowych i jeszcze bardziej rozbudować Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mimo trudnego roku bez publiczności Dana White jest bardzo zadowolony z tego, co udało się w tym czasie osiągnąć. Jest zadowolony ze sprzedaży PPV, ze wzrostu liczby fanów i stworzenia Fight Island w Abu Zabi, gdzie w trakcie pandemii odbywały się gale UFC.

Teraz szef UFC planuje jeszcze bardziej rozwinąć projekt Fight Island, dzięki czemu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma powstać nowa stolica sportów walki. W rozmowie, która pojawiła się na kanale BroBible Dana White mówiąc o przyszłości firmy stwierdził:

– Latem lecę do Abu Zabi, aby ustalić dokończenie budowy pełnej infrastruktury na Fight Island. To miejsce będzie jeszcze większe. To będzie coś niesamowitego, to będzie miejsce, do którego będą ściągać fani z całego świata. Latem będziemy ogłaszać to, co będzie można tam zobaczyć. Do tego planujemy wejście do Afryki w 2022 roku. Chcemy otworzyć kilka oddziałów UFC Performance Institute. Dwa powstaną w Meksyku, jeden w Portoryko i jeden w Afryce. Będziemy też kontynuować poszukiwania talentów i wchodzić na nowe rynki.

Główny ośrodek badawczo-treningowy, UFC Performance Institute, znajduje się w Las Vegas, w siedzibie organizacji. Jakiś czas temu Performance Institute został otwarty również w Chinach. Plany związane z PI w Meksyku pojawiały się już wcześniej, ale pandemia doprowadziła do ich odłożenia na później.

Najbliższym dużym wydarzeniem organizacji UFC będzie gala z numerem 264, która odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Bilety na to wydarzenie rozeszły się błyskawicznie, więc na trybunach zasiądzie ponad 20 tysięcy widzów.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

One commentOn UFC planuje rozbudowę Fight Island

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu