UFC planuje rozbudowę Fight Island

In Biznes, Plany On

Dana White, szef UFC, ma ambitne plany związane z rozwojem firmy. Chce jak najszybciej powrócić do działań międzynarodowych i jeszcze bardziej rozbudować Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mimo trudnego roku bez publiczności Dana White jest bardzo zadowolony z tego, co udało się w tym czasie osiągnąć. Jest zadowolony ze sprzedaży PPV, ze wzrostu liczby fanów i stworzenia Fight Island w Abu Zabi, gdzie w trakcie pandemii odbywały się gale UFC.

Teraz szef UFC planuje jeszcze bardziej rozwinąć projekt Fight Island, dzięki czemu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma powstać nowa stolica sportów walki. W rozmowie, która pojawiła się na kanale BroBible Dana White mówiąc o przyszłości firmy stwierdził:

– Latem lecę do Abu Zabi, aby ustalić dokończenie budowy pełnej infrastruktury na Fight Island. To miejsce będzie jeszcze większe. To będzie coś niesamowitego, to będzie miejsce, do którego będą ściągać fani z całego świata. Latem będziemy ogłaszać to, co będzie można tam zobaczyć. Do tego planujemy wejście do Afryki w 2022 roku. Chcemy otworzyć kilka oddziałów UFC Performance Institute. Dwa powstaną w Meksyku, jeden w Portoryko i jeden w Afryce. Będziemy też kontynuować poszukiwania talentów i wchodzić na nowe rynki.

Główny ośrodek badawczo-treningowy, UFC Performance Institute, znajduje się w Las Vegas, w siedzibie organizacji. Jakiś czas temu Performance Institute został otwarty również w Chinach. Plany związane z PI w Meksyku pojawiały się już wcześniej, ale pandemia doprowadziła do ich odłożenia na później.

Najbliższym dużym wydarzeniem organizacji UFC będzie gala z numerem 264, która odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Bilety na to wydarzenie rozeszły się błyskawicznie, więc na trybunach zasiądzie ponad 20 tysięcy widzów.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu