UFC planuje rozbudowę Fight Island

In Biznes, Plany On

Dana White, szef UFC, ma ambitne plany związane z rozwojem firmy. Chce jak najszybciej powrócić do działań międzynarodowych i jeszcze bardziej rozbudować Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mimo trudnego roku bez publiczności Dana White jest bardzo zadowolony z tego, co udało się w tym czasie osiągnąć. Jest zadowolony ze sprzedaży PPV, ze wzrostu liczby fanów i stworzenia Fight Island w Abu Zabi, gdzie w trakcie pandemii odbywały się gale UFC.

Teraz szef UFC planuje jeszcze bardziej rozwinąć projekt Fight Island, dzięki czemu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma powstać nowa stolica sportów walki. W rozmowie, która pojawiła się na kanale BroBible Dana White mówiąc o przyszłości firmy stwierdził:

– Latem lecę do Abu Zabi, aby ustalić dokończenie budowy pełnej infrastruktury na Fight Island. To miejsce będzie jeszcze większe. To będzie coś niesamowitego, to będzie miejsce, do którego będą ściągać fani z całego świata. Latem będziemy ogłaszać to, co będzie można tam zobaczyć. Do tego planujemy wejście do Afryki w 2022 roku. Chcemy otworzyć kilka oddziałów UFC Performance Institute. Dwa powstaną w Meksyku, jeden w Portoryko i jeden w Afryce. Będziemy też kontynuować poszukiwania talentów i wchodzić na nowe rynki.

Główny ośrodek badawczo-treningowy, UFC Performance Institute, znajduje się w Las Vegas, w siedzibie organizacji. Jakiś czas temu Performance Institute został otwarty również w Chinach. Plany związane z PI w Meksyku pojawiały się już wcześniej, ale pandemia doprowadziła do ich odłożenia na później.

Najbliższym dużym wydarzeniem organizacji UFC będzie gala z numerem 264, która odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Bilety na to wydarzenie rozeszły się błyskawicznie, więc na trybunach zasiądzie ponad 20 tysięcy widzów.

You may also read!

Interwencja UOKiK w sprawie Fame MMA

Urząd Ochron Konkurencji i Konsumentów poinformował, że dokonał interwencji w sprawach zgłaszanych przez widzów organizacji Fame MMA. Jak poinformował Urzędu

Read More...
jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...

One commentOn UFC planuje rozbudowę Fight Island

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu