Marcin Tybura: “Nie potrzebuję medialności, żeby inne rzeczy osiągać”

In Zarobki, Zawodnicy On
marcin tybura
fot.instagram.com/tyburamarcin

Marcin Tybura w swoim podejściu do sportu na pierwszym miejscu stawia wyniki i osiągnięcia, a medialność nie jest dla niego priorytetem.

Marcin Tybura podczas niedawnej gali UFC Vegas 28 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo i został nagrodzony dodatkowym bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów. Dla Polaka był to trzeci bonus w karierze i piąte zwycięstwo z rzędu.

W programie “Oktagon Live” poruszona została kwestia zarobków, medialności i rozpoznawalności Marcina, który powiedział:

– Zainteresowanie jest równe na całym świecie. Oczywiście w Polsce jest największe, bo jednak najczęściej bywam tutaj czy zaczepiony czy zapytany, ale zdarza się to wszędzie, w Stanach również. Jakby mi przede wszystkim zależało na medialności, to są narzędzia, dzięki którym ludzie budują sobie medialność i dostają za to kasowe walki, ale mi akurat specjalnie na tym nie zależy.

Odnosząc się do zarobków Marcin dodał:

– Nie potrzebuję medialności, żeby inne rzeczy osiągać.

Polak przyznał jednak, że stara się rozwijać w świecie mediów społecznościowych.

– To jest też ukłon w stronę sponsorów. Pomagają i zainteresowanie jest coraz większa, a platforma mediów społecznościowych jest najlepsza do tego, żeby się odwdzięczyć za wsparcie.

Marcin Tybura walczy dla UFC od roku 2016. W tym czasie stoczył 14 pojedynków. Teraz Polak celuje w dostanie się do pierwszej piątki rankingu wagi ciężkiej i chciałby w następnym boju zmierzyć się z Curtisem Blaydesem, który w zestawieniu najlepszych zawodników wagi ciężkiej znajduje się na pozycji czwartej. Tybura aktualnie zajmuje miejsce jedenaste, ale po swoim ostatnim zwycięstwie na pewno awansuje w rankingu.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu