Marcin Tybura: “Nie potrzebuję medialności, żeby inne rzeczy osiągać”

In Zarobki, Zawodnicy On
marcin tybura
fot.instagram.com/tyburamarcin

Marcin Tybura w swoim podejściu do sportu na pierwszym miejscu stawia wyniki i osiągnięcia, a medialność nie jest dla niego priorytetem.

Marcin Tybura podczas niedawnej gali UFC Vegas 28 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo i został nagrodzony dodatkowym bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów. Dla Polaka był to trzeci bonus w karierze i piąte zwycięstwo z rzędu.

W programie “Oktagon Live” poruszona została kwestia zarobków, medialności i rozpoznawalności Marcina, który powiedział:

– Zainteresowanie jest równe na całym świecie. Oczywiście w Polsce jest największe, bo jednak najczęściej bywam tutaj czy zaczepiony czy zapytany, ale zdarza się to wszędzie, w Stanach również. Jakby mi przede wszystkim zależało na medialności, to są narzędzia, dzięki którym ludzie budują sobie medialność i dostają za to kasowe walki, ale mi akurat specjalnie na tym nie zależy.

Odnosząc się do zarobków Marcin dodał:

– Nie potrzebuję medialności, żeby inne rzeczy osiągać.

Polak przyznał jednak, że stara się rozwijać w świecie mediów społecznościowych.

– To jest też ukłon w stronę sponsorów. Pomagają i zainteresowanie jest coraz większa, a platforma mediów społecznościowych jest najlepsza do tego, żeby się odwdzięczyć za wsparcie.

Marcin Tybura walczy dla UFC od roku 2016. W tym czasie stoczył 14 pojedynków. Teraz Polak celuje w dostanie się do pierwszej piątki rankingu wagi ciężkiej i chciałby w następnym boju zmierzyć się z Curtisem Blaydesem, który w zestawieniu najlepszych zawodników wagi ciężkiej znajduje się na pozycji czwartej. Tybura aktualnie zajmuje miejsce jedenaste, ale po swoim ostatnim zwycięstwie na pewno awansuje w rankingu.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu