Sunme sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

MMA Polska

Sunme, firma z branży zdrowej żywności oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczynają współpracę.

Wspólne działania będą obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 12 czerwca w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.

Marka Sunme oferuje produkty najwyższej jakości, które mają przynosić radość w codziennym jadłospisie zarówno u sportowców, vegan, wegetarian, jak i tych, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać. Misją firmy jest zdrowe żywienie w najlepszym smaku. Marka działa jako dystrybutor w Polsce i na całym świecie. Jej asortyment pochodzi od sprawdzonych producentów, a oferowane produkty są poddawane szczegółowej kontroli. Motyw przewodni firmy to: żyj zdrowo, jedz kolorowo!

O Stowarzyszeniu MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

marcin tybura

“Takiego człowieka jak Marcin, to ze świecą szukać” – Kościelski o Tyburze

fot.instagram.com/tyburamarcin Marcin Tybura, który od dłuższego czasu trenuje w klubie Ankos MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego,

Read More...

KSW 66 ze szczecińskimi Berserkerami na karcie walk

Organizacja KSW po ponad 7 latach wraca do Szczecina. Już 15 stycznia na gali KSW 66 kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej

Read More...
patryk likus

Patryk Likus i początki w świecie MMA

Patryk Likus Fot. KSW Patryk Likus, młody i utalentowany zawodnik, podczas gali KSW 65 wejdzie do

Read More...

One commentOn Sunme sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu