Marcin Tybura wyróżniony finansowym bonusem za walkę na UFC Vegas 28

In Zarobki, Zawodnicy On
- Updated

Marcin Tybura, który podczas gali UFC Vegas 28 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, został nagrodzony dodatkowym bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Podczas minionej gali UFC Vegas 28 Marcin Tybura pokonał szybko Walta Harrisa i zdobył piątą wygraną z rzędu w oktagonie UFC.

Za swoje zwycięstwo Marcin został nagrodzony bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów – jego starcie zostało uznane występem wieczoru.

Walką wieczoru wybrano pojedynek Santiago Ponzinibbio vs. Miguel Baeza. Natomiast drugi bonusy za występ wieczoru powędrowały do Jairzinho Rozenstruik.

Dla Polaka był to trzeci bonus w karierze. Po raz pierwszy zdobył go podczas gali UFC Fight Night 92. Wówczas Marcin pokonał Viktora Peštę pięknym wysokim kopnięciem na głowę. Drugi raz Marcin zainkasował bonus za walkę z Gregiem Hardym na gali UFC Fight Night 183.

Marcin Tybura walczy dla UFC od roku 2016. W tym czasie stoczył 14 pojedynków. Teraz Polak celuje w dostanie się do pierwszej piątki rankingu wagi ciężkiej i chciałby w następnym boju zmierzyć się z Curtisem Blaydesem, który w zestawieniu najlepszych zawodników wagi ciężkiej znajduje się na pozycji czwartej. Tybura aktualnie zajmuje miejsce jedenaste, ale po swoim ostatnim zwycięstwie na pewno awansuje w rankingu.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

One commentOn Marcin Tybura wyróżniony finansowym bonusem za walkę na UFC Vegas 28

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu