“Może uda się zrobić jeden akcent pozaeuropejski” – szef KSW o planach marki

In Biznes, Plany On

Fot. KSW

Chociaż pandemia przerwała KSW możliwość pojawiania się na nowych rynkach europejskich, szefostwo organizacji cały czas planuje nowe podboje i również wyjście poza Europę. 

Na ten rok zapowiadana jest druga gala KSW w Chorwacji, która mogłaby się odbyć w starożytnym amfiteatrze w Puli. Być może nie będzie to jednak jedyne wydarzenie zagraniczne przygotowane przez KSW w tym roku.

W programie “Z Gwiazdą w Marriotcie” Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział jaki ma plan na dalsze działania poza granicami Polski.

– Naszym strategicznym teraz celem jest mocniejsza obecność i jej zaznaczenie na rynkach europejskich – stwierdził Lewandowski. –  Przede wszystkim europejskich, choć może w tym roku uda się zrobić jeden taki akcent pozaeuropejski, ale to wyłącznie dlatego, że jest tam silny partner i może nam mocno ułatwić wejście na nowy rynek. Nie chcę mówić co i jak, bo to może się nie wydarzyć, więc nie ma co tutaj rozbudzać nadziei. Europa jednak na pewno. W planach są Czechy, Niemcy, Francja. Może też w przyszłości niedalekiej Szwecja.

Do tej pory KSW przygotowało swoje zagraniczne gale w Anglii, Irlandii i Chorwacji. Gala w Niemczech i Czechach była planowana już wcześniej, ale z powodu pandemii wydarzenia te nie doszły do skutku.

Teraz organizacja szykuje się do gali KSW 61, która obędzie się w Ergo Arenie. Po raz pierwszy od rozpoczęcie pandemii zawodnicy będą walczyć na oczach kibiców zasiadających na trybunach.

You may also read!

almma

ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 

Amatorska Liga MMA szykuje się do kolejnych zawodów. Tym razem zmagania fighterów odbędą się w Poznaniu. 6 listopada 2021 r. zapraszamy do Poznania na ALMMA 206 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski pod patronatem

Read More...
MMA Polska

Zawodnicy tłumnie stawią się na Drugich Mistrzostwach MMA Polska

Podczas drugiego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska wystartuje ponad 160 zawodników. Zakończyły się zapisy na Drugie Mistrzostwa MMA Polska.

Read More...
jan błachowicz

Jan Błachowicz: “Pokazaliśmy z Asią, że się da”

Jan Błachowicz. fot. instagram.com/janblachowicz Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest przekonany, że jego sukces i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu