“Może uda się zrobić jeden akcent pozaeuropejski” – szef KSW o planach marki

In Biznes, Plany On

Fot. KSW

Chociaż pandemia przerwała KSW możliwość pojawiania się na nowych rynkach europejskich, szefostwo organizacji cały czas planuje nowe podboje i również wyjście poza Europę. 

Na ten rok zapowiadana jest druga gala KSW w Chorwacji, która mogłaby się odbyć w starożytnym amfiteatrze w Puli. Być może nie będzie to jednak jedyne wydarzenie zagraniczne przygotowane przez KSW w tym roku.

W programie “Z Gwiazdą w Marriotcie” Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział jaki ma plan na dalsze działania poza granicami Polski.

– Naszym strategicznym teraz celem jest mocniejsza obecność i jej zaznaczenie na rynkach europejskich – stwierdził Lewandowski. –  Przede wszystkim europejskich, choć może w tym roku uda się zrobić jeden taki akcent pozaeuropejski, ale to wyłącznie dlatego, że jest tam silny partner i może nam mocno ułatwić wejście na nowy rynek. Nie chcę mówić co i jak, bo to może się nie wydarzyć, więc nie ma co tutaj rozbudzać nadziei. Europa jednak na pewno. W planach są Czechy, Niemcy, Francja. Może też w przyszłości niedalekiej Szwecja.

Do tej pory KSW przygotowało swoje zagraniczne gale w Anglii, Irlandii i Chorwacji. Gala w Niemczech i Czechach była planowana już wcześniej, ale z powodu pandemii wydarzenia te nie doszły do skutku.

Teraz organizacja szykuje się do gali KSW 61, która obędzie się w Ergo Arenie. Po raz pierwszy od rozpoczęcie pandemii zawodnicy będą walczyć na oczach kibiców zasiadających na trybunach.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu