MMA Polska powoła kadrę na Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF 2021

In Wydarzenia On

Już w sierpniu w rosyjskim Kazaniu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021, na które Stowarzyszenie MMA Polska powoła kadrę Polski.

Pierwszym krokiem na drodze do otrzymania powołania do kadry będzie nadchodzący turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska, który odbędzie 12 czerwca w Warszawie.

– Zwycięstwo w zawodach nie oznacza automatycznego dostania się do kadry, ale na pewno zwiększa szansę na ostateczne powołanie – wyjaśnia Martin Lewandowski, prezes MMA Polska.

Cały czas trwają jeszcze zapisy na zawody. Formularz dostępny jest na stronie: https://mmapolska.org/zapisy/index.php

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii powoła reprezentację naszego kraju, która wystąpi na międzynarodowych zawodach przygotowanych pod auspicjami organizacji International Mixed Martial Arts Federation, zarządzającej amatorskim MMA na świecie.

Po raz pierwszy polscy zawodnicy powołani do kadry walczyli podczas Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA 2019, które odbyły się na terenie Khalifa Sport City – kompleksu sportowego położonego w Manamie, stolicy Bahrajnu.

Reprezentacja Polski wróciła do kraju z tego wydarzenia z jednym złotym i dwoma srebrnymi medalami wywalczonymi przez: Magdalenę Czaban, Emila Piątka i Błażeja Romanowskiego.

Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021 odbędą się w dniach od 16 do 20 sierpnia w Kazaniu, a Stowarzyszenie MMA Polska pokryje w całości koszty wyjazdu reprezentacji na to wydarzenie.

Stowarzyszenie MMA Polska wspierane jest przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Blachy Pruszyński, Pit Bull West Coast, Studio 306, Kostka Transporte i Kancelarię Paczuski Taudul.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

One commentOn MMA Polska powoła kadrę na Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF 2021

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu