Khabib odmówił walki z Mayweatherem wartej 100 milionów dolarów

In Zarobki, Zawodnicy On

khabib nurmagomedov

Po swojej ostatniej walce w oktagonie UFC Khabib Nurmagomedov zapowiedział przejście na sportową emeryturę i wygląda na to, że nie ma zamiaru z niej wracać, nawet za duże pieniądze.

Nurmagomedov zakończył karierę w MMA będąc niepokonanym w tym sporcie. Odszedł z UFC wakując pas wagi lekkiej i powiedział, że zrobił to ze względu na swoją matkę, która nie chciała, żeby dalej walczył.

Po zakończeniu kariery Dana White, szef UFC, próbował namówić Khabiba do powrotu, ale ta sztuka mu się nie powiodła. Wygląda jednak na to, że nie był on jedyną osobą, która chciała namówić Nurmagomedova do walki.

Ali Abdelaziz, menadżer Khabiba powiedział w programie “Hotboxin’ With Mike Tyson”, że Khabib dostał propozycję walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem Jr. wielokrotnym pięściarskim mistrzem świata.

– Po przejściu na emeryturę Khabib dostał propozycję walki z Floydem Mayweatherem wartą 100 milionów dolarów – powiedział Abdelaziz. – Możecie zapytać Floyda. Khabib odmówił i stwierdził: powiedziałem mojej mamie, że zakończyłem karierę i dotrzymam słowa. Jeśli moja mama zmieni zdanie, może zawalczę. Teraz jednak ona mówi, żebym nie walczył.

Khabib kończąc karierę nie zamierza całkowicie rezygnować ze sportu, ale chce w nim funkcjonować już w zupełnie innej roli. Nurmagomedov jakiś czas temu kupił też lokalną organizacją MMA, którą chce rozwijać. Planuje też zająć się lobbowaniem na rzecz wprowadzenie MMA na igrzyska olimpijskie i pomagać kolegom z maty przy kolejnych bojach. Wygląda więc na to, że Khabib ma już plan na swoje życie po zakończeniu sportowej kariery.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu