Transmisja i stream FEN 34 Totalbet Fight Night

In Media, Transmisje On
- Updated

Transmisja i stream FEN 34 Totalbet Fight Night

Gala FEN 34: Totalbet Fight Night, która odbędzie się już 28 maja zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view, do której można wykupywać już dostęp w cenie 29 zł.

Transmisja i stream FEN 34 będą dostępne na platformie fenmma.tv gdzie po wykupieniu dostępu do usługi będzie można obejrzeć galę. Wyłącznie na platformie fenmma.tv wydarzenie można będzie obejrzeć w ciągu 24 godzin od momentu zakończenia gali.

Natomiast dostęp do gali można też już zamawiać w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Pełna informacja dotycząca gali i sposobu zamawiania dostępu do niej poniżej.

Transmisja i stream FEN 34 w Cyfrowym Polsacie i IPLI.

Gala FEN 34: Totalbet Fight Night po raz pierwszy odbędzie się w zupełnie nowej formule. Na ringu poza znanymi zawodnikami widzowie zobaczą również walczących we freak fightach popularnych polskich influencerów.

Podczas walki wieczoru dojdzie do rewanżowego spotkania słynącego z mocnych uderzeń Pawła „Trybsona” Trybały (7-3), gwiazdy „Warsaw Shore”, z Łukaszem „Borosiem” Borowskim (4-9). O pas FEN w kategorii koguciej z aktualnym mistrzem Jonasem „Sharkiem” Magardem (11-4, 1 KO) zmierzy się były zawodnik Bellator MMA Frans “Black Mamba” Mlambo (9-5, 4 KO), który z 9 wygranych pojedynków aż 7 skończył przed czasem.

Na ringu pojawi się także ulubieniec wszystkich sympatyków FEN Szymon „Lutador” Dusza (10-5, 7 KO), który w kategorii wagowej do 77,1 kg podejmie wojownika z Łęcznej, Cezarego Oleksiejczuka (6-2, 3 KO). Łukasz „Harry” Charzewski (10-1, 2 KO) skonfrontuje się ze słynącym z mocnego uderzenia Francuzem Damienem “Frankenstein” Lapillusem (17-13-2-2 NC).

Na sobotnim wydarzeniu fani zobaczą również walkę pomiędzy byłą mistrzynią świata w grapplingu Ekathariną Szakhalovą (5-1, 1 KO) i pochodzącą z Rio de Janeiro Jamilą Sandorą (5-0, 2 KO, 1 NC). W limicie wagowym do 93 kilogramów spotkają się: słynący z gilotynowego duszenia Michał „Piwo” Piwowarski (4-2, 1 KO) i zeszłoroczny finalista pierwszej edycji turnieju na gołe pięści Wotore, Kacper Miklasza (0-1).

Widowiskowe pojedynki znanych influencerów

Najbliższa Gala FEN 34 zapewni widzom również zupełnie nową formę rozrywki. Po raz pierwszy w formule freak fightów na ringu pojawią się znani influencerzy. W tej kategorii w oktagonie staną dwaj polscy youtuberzy: zajmujący się ekstremalnymi testami i eksploracją opuszczonych budynków – Łukasz „Jack Frost” Śmiałowski (0-0) i kaskader filmowy Artur „Epic Cheat Meal” Syc (0-0). W kolejnym ciekawie zapowiadającym się starciu spotkają się bohaterowie programu “Hotel Paradise”: Adam Radziszewski (0-0) vs. Kamil Piórkowski (0-0).

Nie zabraknie również kobiecego akcentu. Podczas wydarzenia rękawice skrzyżują znane z Tik Toka Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak (0-0) i Paulina Paola (0-0), w limicie do 61 kg. W jednym z pojedynków weźmie udział także charyzmatyczna polska youtuberka Aniela „Lil Masti” Bogusz (1-0), która próbowała już swoich sił w Fame MMA. Ta walka to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także chęć pomocy małej Lilianie, która urodziła się z bardzo poważną chorobą – zespołem TAR.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.00 przygotowanym specjalnie dla widzów studiem gali.

Transmisja FEN 34 w Cyfrowym Polsacie – Jak zamówić?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX Stream) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.
  • e-płatności.

Transmisja i stream FEN 34 w IPLI –  Jak zamówić?

Galę FEN 34 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 40 złotych. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.

Karta walk 

Łukasz Borowski vs Paweł Trybała
Frans Mlambo vs Jonas Magard
Cezary Oleksiejczuk vs Szymon Dusza
Damien Lapillus vs  Łukasz Charzewski
Jamila Sandora vs Ekatharina Szakhalova
Kacper Miklasz vs Michał Piwowarski
Łukasz Śmiałowski (Jack Frost) vs Artur Syc (Epic Cheat Meal)
TBA – Aniela Bogusz (Lil Masti)
Adam Radziszewski vs Kamil Piórkowski („Hotel Paradise”)
Viktoria Gnieciak vs Paulina Brykała (Tik Tok)

źródło: informacja prasowa

 Transmisja i stream FEN 34  Transmisja i stream FEn 34  Transmisja i stream FEN 34

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu