„Wątpię, aby ktoś mi zapłacił taką kwotę jak płaci mi KSW” – Ziółkowski o boksie

In Zarobki, Zawodnicy On
- Updated

marian ziółkowski

Od pewnego czasu sporo mówi się o potencjalnej walce Mariana Ziółkowskiego w ringu bokserskim. Mistrz KSW nie wie jeszcze czy do takiej walki dojdzie, ale sam ma sporo wątpliwości związanych z założeniem większych rękawic do walki.

Niedawno Artur Ostaszewski, menadżer Mariana Ziółkowskiego,  napisał w mediach społecznościowych o pomyśle na walkę bokserską dla swojego zawodnika. Później Ziółkowski potwierdził w programie „Koloseum”, że jeśli byłaby taka okazja, być może spróbowałby swoich sił w ringu. Teraz jednak, w rozmowie z Antonim Partumem dla serwisu Sport.pl Ziółkowski przedstawił swoje wątpliwości dotyczące starcia w boksie.

– Wątpię, aby ktoś mi zapłacił taką kwotę jak płaci mi KSW za obronę pasa – powiedział Marian. – Nie wiem czy dla kogoś będzie atrakcyjna moja walka w boksie i ktoś mi tyle zapłaci. Nie wiem. Jakoś się do tego specjalnie nie pcham. Też dla mnie byłoby to mentalnie nieuczciwe, gdym ja dostał więcej pieniędzy za walkę w ringu niż bokser, który robi to od wielu lat, jest bardzo dobry, ale nie jest medialny i jest na takim poziomie jak ja lub wyższym i ja dostaję więcej pieniędzy od niego tylko dlatego, że jestem znany bardziej przez pryzmat MMA.

Marian Ziółkowski dodał też, że wolałby się skupić na starciach w MMA i obronie pasa mistrzowskiego. Wygląda jednak na to, że na taką obronę może będzie musiał poczekać do grudnia, kiedy to do klatki będzie mógł powrócić kontuzjowany Borys Mańkowski.

Marian Ziółkowski w swojej ostatniej walce, podczas gali KSW 60, pokonał Macieja Kazieczkę i obronił tytuł mistrzowski wagi lekkiej.

You may also read!

almma

ALMMA 241 Lądek Zdrój

Amatorska Liga MMA wraca z kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się na Dolnym Śląsku. 20 kwietnia 2024 r. zapraszamy do Lądka

Read More...

UFC 300: Pereira vs Hill – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 300: Pereira

Read More...

Salahdine Parnasse: „Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi”

Salahdine Parnasse. Fot. KSW Salahdine Parnasse, mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, już 6 kwietnia stanie

Read More...

One commentOn „Wątpię, aby ktoś mi zapłacił taką kwotę jak płaci mi KSW” – Ziółkowski o boksie

Leave a reply:

Mobile Sliding Menu