“Wątpię, aby ktoś mi zapłacił taką kwotę jak płaci mi KSW” – Ziółkowski o boksie

In Zarobki, Zawodnicy On
- Updated

marian ziółkowski

Od pewnego czasu sporo mówi się o potencjalnej walce Mariana Ziółkowskiego w ringu bokserskim. Mistrz KSW nie wie jeszcze czy do takiej walki dojdzie, ale sam ma sporo wątpliwości związanych z założeniem większych rękawic do walki.

Niedawno Artur Ostaszewski, menadżer Mariana Ziółkowskiego,  napisał w mediach społecznościowych o pomyśle na walkę bokserską dla swojego zawodnika. Później Ziółkowski potwierdził w programie „Koloseum”, że jeśli byłaby taka okazja, być może spróbowałby swoich sił w ringu. Teraz jednak, w rozmowie z Antonim Partumem dla serwisu Sport.pl Ziółkowski przedstawił swoje wątpliwości dotyczące starcia w boksie.

– Wątpię, aby ktoś mi zapłacił taką kwotę jak płaci mi KSW za obronę pasa – powiedział Marian. – Nie wiem czy dla kogoś będzie atrakcyjna moja walka w boksie i ktoś mi tyle zapłaci. Nie wiem. Jakoś się do tego specjalnie nie pcham. Też dla mnie byłoby to mentalnie nieuczciwe, gdym ja dostał więcej pieniędzy za walkę w ringu niż bokser, który robi to od wielu lat, jest bardzo dobry, ale nie jest medialny i jest na takim poziomie jak ja lub wyższym i ja dostaję więcej pieniędzy od niego tylko dlatego, że jestem znany bardziej przez pryzmat MMA.

Marian Ziółkowski dodał też, że wolałby się skupić na starciach w MMA i obronie pasa mistrzowskiego. Wygląda jednak na to, że na taką obronę może będzie musiał poczekać do grudnia, kiedy to do klatki będzie mógł powrócić kontuzjowany Borys Mańkowski.

Marian Ziółkowski w swojej ostatniej walce, podczas gali KSW 60, pokonał Macieja Kazieczkę i obronił tytuł mistrzowski wagi lekkiej.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

One commentOn “Wątpię, aby ktoś mi zapłacił taką kwotę jak płaci mi KSW” – Ziółkowski o boksie

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu