Totalbet sponsorem tytularnym gali FEN 34

In Marketing, Sponsoring On

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie został sponsorem tytularnym gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

TOTALbet to legalna, polska firma bukmacherska, działająca od 2018 r. w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów. “Zielony” bukmacher oferuje użytkownikom m.in. wysokie kursy, grę bez podatku, bonusy powitalne czy też freebety.

Firma wspiera polski sport będąc sponsorem m.in. piłkarskiej Warty Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, siatkarskiej VERVY Warszawa Orlen Paliwa oraz organizacji sportów walki Fight Exclusive Night!

TOTALbet jest też częścią dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak zakłady bukmacherskie, media, Internet, rozrywka, gastronomia.

– Bardzo cieszymy się z poszerzenia naszej współpracy i otrzymania sponsora tytularnego Gali FEN34, a w nowej nomenklaturze TOTALbet Fight Exclusive Night 34 – mówi Dawid Synówka, dyrektor ds. marketingu w TOTALbet. – Wspieramy FEN już od ponad dwóch lat i zauważamy ciągły dynamiczny rozwój całej federacji i zawodników, a także wzrost popularności walk na zasadach MMA i K-1 w Polsce. Medialne widowiska zyskują coraz to nowych fanów. Wierzymy, że w niedługim czasie walki będzie można oglądać również na żywo.

– Cieszę się, że nasza współpraca z TOTALbet nabiera rozpędu. Nasz nowy sponsor tytularny jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Liczę na to, że na tej współpracy zyskają obie strony i zrobimy milowy krok w kierunku naszego wspólnego rozwoju – skomentował Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Grupa Lotos i Energa Grupa Orlen są sponsorami głównymi gali FEN 34: TOTALbet Fight Night.

źródło: FEN

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

One commentOn Totalbet sponsorem tytularnym gali FEN 34

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu