Totalbet sponsorem tytularnym gali FEN 34

In Marketing, Sponsoring On

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie został sponsorem tytularnym gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV.

TOTALbet to legalna, polska firma bukmacherska, działająca od 2018 r. w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów. “Zielony” bukmacher oferuje użytkownikom m.in. wysokie kursy, grę bez podatku, bonusy powitalne czy też freebety.

Firma wspiera polski sport będąc sponsorem m.in. piłkarskiej Warty Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, siatkarskiej VERVY Warszawa Orlen Paliwa oraz organizacji sportów walki Fight Exclusive Night!

TOTALbet jest też częścią dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak zakłady bukmacherskie, media, Internet, rozrywka, gastronomia.

– Bardzo cieszymy się z poszerzenia naszej współpracy i otrzymania sponsora tytularnego Gali FEN34, a w nowej nomenklaturze TOTALbet Fight Exclusive Night 34 – mówi Dawid Synówka, dyrektor ds. marketingu w TOTALbet. – Wspieramy FEN już od ponad dwóch lat i zauważamy ciągły dynamiczny rozwój całej federacji i zawodników, a także wzrost popularności walk na zasadach MMA i K-1 w Polsce. Medialne widowiska zyskują coraz to nowych fanów. Wierzymy, że w niedługim czasie walki będzie można oglądać również na żywo.

– Cieszę się, że nasza współpraca z TOTALbet nabiera rozpędu. Nasz nowy sponsor tytularny jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Liczę na to, że na tej współpracy zyskają obie strony i zrobimy milowy krok w kierunku naszego wspólnego rozwoju – skomentował Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Grupa Lotos i Energa Grupa Orlen są sponsorami głównymi gali FEN 34: TOTALbet Fight Night.

źródło: FEN

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn Totalbet sponsorem tytularnym gali FEN 34

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu