Łukasz Jurkowski z dodatkowym bonusem za wygraną z “Pudzianem”

In Zarobki, Zawodnicy On

ksw 61

Łukasz Jurkowski zdradził, że w przypadku pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim wynegocjował od organizacji dodatkowy bonus finansowy za zwycięstwo. 

Podczas gali KSW 61 dojdzie do pojedynku pomiędzy Łukaszem Jurkowskim i Mariuszem Pudzianowskim. W newonce.sport, w audycji “Jurasówka” Łukasz przyznał, że wyjście do walki z “Pudzianem” wiąże się z bardzo dobrą wypłatą za walkę, ale dodał też, że w przypadku tego starcia ma możliwość zdobycia dodatkowego bonusu finansowego.

– Mój menadżer Łukasz Stasiak negocjował w ten sposób – bo wie, że dla mnie to też jest dodatkowa mobilizacja – że mamy podstawę, ale mamy też bonus za zwycięstwo. (…) Stała kasa, niezależnie od wyniku może ci w głowie namieszać, a jak masz bonus od wyniku, który jest znaczny i okazały, to już zaczynasz się bardziej starać.

Jurkowski dodał też, że nie jest tak jak w przypadku części kontraktów w UFC, że podstawa za walkę jest taka sama jak za wygraną.

– Bonus jest mniejszy niż podstawa, ale jest taki, że chce się robić. Ja nie wychodzę do klatki przegrać pojedynek z Mariuszem. Ja biorę ten pojedynek wierząc, że ja go wygram, wygram przed czasem i w pierwszej rundzie.

Do pojedynku Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim dojdzie już 6 czerwca. Gala KSW 61, odbędzie się w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim.

Panowie od wielu lat są związani z organizacją KSW. Łukasz Jurkowski jest pierwszym turniejowym mistrzem KSW, a dziś także stałym komentatorem wszystkich gal organizacji. Mariusz natomiast wszedł do KSW  roku 2009 i od tamtej pory stoczył dla niej 21 walk.

You may also read!

jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...
mma polska

Amatorskie mistrzostwa Europy MMA planowane w Krakowie

O pojawieniu się amatorskiego MMA na igrzyskach olimpijskich mówi się od dawna. Być może mieszane sztuki walki zagoszczą jako

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu