Łukasz Jurkowski z dodatkowym bonusem za wygraną z “Pudzianem”

In Zarobki, Zawodnicy On

ksw 61

Łukasz Jurkowski zdradził, że w przypadku pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim wynegocjował od organizacji dodatkowy bonus finansowy za zwycięstwo. 

Podczas gali KSW 61 dojdzie do pojedynku pomiędzy Łukaszem Jurkowskim i Mariuszem Pudzianowskim. W newonce.sport, w audycji “Jurasówka” Łukasz przyznał, że wyjście do walki z “Pudzianem” wiąże się z bardzo dobrą wypłatą za walkę, ale dodał też, że w przypadku tego starcia ma możliwość zdobycia dodatkowego bonusu finansowego.

– Mój menadżer Łukasz Stasiak negocjował w ten sposób – bo wie, że dla mnie to też jest dodatkowa mobilizacja – że mamy podstawę, ale mamy też bonus za zwycięstwo. (…) Stała kasa, niezależnie od wyniku może ci w głowie namieszać, a jak masz bonus od wyniku, który jest znaczny i okazały, to już zaczynasz się bardziej starać.

Jurkowski dodał też, że nie jest tak jak w przypadku części kontraktów w UFC, że podstawa za walkę jest taka sama jak za wygraną.

– Bonus jest mniejszy niż podstawa, ale jest taki, że chce się robić. Ja nie wychodzę do klatki przegrać pojedynek z Mariuszem. Ja biorę ten pojedynek wierząc, że ja go wygram, wygram przed czasem i w pierwszej rundzie.

Do pojedynku Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim dojdzie już 6 czerwca. Gala KSW 61, odbędzie się w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim.

Panowie od wielu lat są związani z organizacją KSW. Łukasz Jurkowski jest pierwszym turniejowym mistrzem KSW, a dziś także stałym komentatorem wszystkich gal organizacji. Mariusz natomiast wszedł do KSW  roku 2009 i od tamtej pory stoczył dla niej 21 walk.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu