Łukasz Jurkowski z dodatkowym bonusem za wygraną z “Pudzianem”

In Zarobki, Zawodnicy On

ksw 61

Łukasz Jurkowski zdradził, że w przypadku pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim wynegocjował od organizacji dodatkowy bonus finansowy za zwycięstwo. 

Podczas gali KSW 61 dojdzie do pojedynku pomiędzy Łukaszem Jurkowskim i Mariuszem Pudzianowskim. W newonce.sport, w audycji “Jurasówka” Łukasz przyznał, że wyjście do walki z “Pudzianem” wiąże się z bardzo dobrą wypłatą za walkę, ale dodał też, że w przypadku tego starcia ma możliwość zdobycia dodatkowego bonusu finansowego.

– Mój menadżer Łukasz Stasiak negocjował w ten sposób – bo wie, że dla mnie to też jest dodatkowa mobilizacja – że mamy podstawę, ale mamy też bonus za zwycięstwo. (…) Stała kasa, niezależnie od wyniku może ci w głowie namieszać, a jak masz bonus od wyniku, który jest znaczny i okazały, to już zaczynasz się bardziej starać.

Jurkowski dodał też, że nie jest tak jak w przypadku części kontraktów w UFC, że podstawa za walkę jest taka sama jak za wygraną.

– Bonus jest mniejszy niż podstawa, ale jest taki, że chce się robić. Ja nie wychodzę do klatki przegrać pojedynek z Mariuszem. Ja biorę ten pojedynek wierząc, że ja go wygram, wygram przed czasem i w pierwszej rundzie.

Do pojedynku Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim dojdzie już 6 czerwca. Gala KSW 61, odbędzie się w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim.

Panowie od wielu lat są związani z organizacją KSW. Łukasz Jurkowski jest pierwszym turniejowym mistrzem KSW, a dziś także stałym komentatorem wszystkich gal organizacji. Mariusz natomiast wszedł do KSW  roku 2009 i od tamtej pory stoczył dla niej 21 walk.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu