Powrót “Pudziana” do Teatru Szekspirowskiego

In Wydarzenia On

Organizacja KSW, która od dłuższego czasu przygotowuje swoje wydarzenia w Łodzi, przy okazji kolejnej gali postanowiła zmienić lokalizację i wybrała Teatr Szekspirowski w Gdańsku.

5 czerwca organizacja KSW przygotuje galę z numerem 61. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenia, które odbędzie się w murach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. W rozmowie dla Polsatu Sport Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW wyjaśnił skąd pomysł na nowe miejsce.

– Celowo chcieliśmy trochę odmienić miejsce. W Łodzi prześwietnie nam się pracuje, ale już dla takiej świeżości umysłu, każdy chciał trochę podbijać nowe miejsca. Szukaliśmy nietypowych lokalizacji i udało się znaleźć. Cała gala KSW 61 nosi podtytuł “To fight or not to fight”, czyli jest to zabawa ze słynnym cytatem “To be or not to be”. Wszystko w szekspirowskim klimacie chcemy osadzić.

Mimo zmiany lokalizacji gala KSW 61 ma się odbyć bez udziału publiczności, chociaż do końca nie wiadomo jak w tym terminie będą wyglądały najnowsze ograniczenia w tym zakresie.

W walce wieczoru gali KSW 61 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Łukaszem Jurkowskim. Co ciekawe, nie będzie to pierwszy występ popularnego “Pudziana” w Teatrze Szekspirowskim. Mariusz brał też udział w spektaklu otwierającym dach tego obiektu, który został zaprojektowany w ten sposób, aby mogły się w nim odbywać wydarzenia pod gołym niebem.

– Lubię nowe wyzwania i dlatego zgodziłem się na przyjęcie tej roli – mówił wówczas Mariusz Pudzianowski.

Teraz “Pudzian” pojawi się w teatrze w zupełnie innej roli i zapowiada prawdziwą wojnę z Łukaszem Jurkowskim.

You may also read!

daniel-rutkowski

“Styl życia, praca, wszystko” – Daniel Rutkowski o walczeniu

Daniel Rutkowski. Fot. KSW Podczas gali KSW 73 do klatki powróci Daniel Rutkowski, numer jeden rankingu

Read More...
szymon-kołecki

“To nie był jakiś finansowy kokos” – Kołecki o walce z Pudzianowskim

Szymon Kołecki. Fot. KSW Szymon Kołecki nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale

Read More...
Przemysław Saleta

“Pomysłów będzie coraz więcej” – Saleta o tzw. freak fightach

Zdaniem Przemysława Salety, byłego mistrza Europy w boksie zawodowym, rynek tzw. freak fightów będzie się dalej rozwijał i dostarczał

Read More...

Mobile Sliding Menu