Powrót “Pudziana” do Teatru Szekspirowskiego

In Wydarzenia On

Organizacja KSW, która od dłuższego czasu przygotowuje swoje wydarzenia w Łodzi, przy okazji kolejnej gali postanowiła zmienić lokalizację i wybrała Teatr Szekspirowski w Gdańsku.

5 czerwca organizacja KSW przygotuje galę z numerem 61. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenia, które odbędzie się w murach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. W rozmowie dla Polsatu Sport Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW wyjaśnił skąd pomysł na nowe miejsce.

– Celowo chcieliśmy trochę odmienić miejsce. W Łodzi prześwietnie nam się pracuje, ale już dla takiej świeżości umysłu, każdy chciał trochę podbijać nowe miejsca. Szukaliśmy nietypowych lokalizacji i udało się znaleźć. Cała gala KSW 61 nosi podtytuł “To fight or not to fight”, czyli jest to zabawa ze słynnym cytatem “To be or not to be”. Wszystko w szekspirowskim klimacie chcemy osadzić.

Mimo zmiany lokalizacji gala KSW 61 ma się odbyć bez udziału publiczności, chociaż do końca nie wiadomo jak w tym terminie będą wyglądały najnowsze ograniczenia w tym zakresie.

W walce wieczoru gali KSW 61 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Łukaszem Jurkowskim. Co ciekawe, nie będzie to pierwszy występ popularnego “Pudziana” w Teatrze Szekspirowskim. Mariusz brał też udział w spektaklu otwierającym dach tego obiektu, który został zaprojektowany w ten sposób, aby mogły się w nim odbywać wydarzenia pod gołym niebem.

– Lubię nowe wyzwania i dlatego zgodziłem się na przyjęcie tej roli – mówił wówczas Mariusz Pudzianowski.

Teraz “Pudzian” pojawi się w teatrze w zupełnie innej roli i zapowiada prawdziwą wojnę z Łukaszem Jurkowskim.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu