UFC 261 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

In Areny, Biznes, Finanse, UFC On

UFC 261 - wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 261: Usman vs Masvidal 2. Wydarzenie odbyło się w Jacksonville na Florydzie i przyciągnęło do hali VyStar Veterans Memorial Arena 15 269 kibiców. Wpływy z bramki wyniosły 3,3 miliona dolarów i był to rekord dla tej hali.

Tradycyjne bonusy po 50 tysięcy dolarów otrzymali:
Kamaru Usman i Rose Namajunas- występ wieczoru
Jeff Molina vs. Qileng Aori – walka wieczoru

Gala  UFC 261 była pierwszym wydarzeniem organizacji od czasu rozpoczęcia pandemii w USA, podczas którego na trybunach pojawili się kibice.

Arena w Jacksonville przyjęła UFC pod swój dach po raz czwarty w historii, ale po raz pierwszy wraz z kibicami. Wcześniejsze trzy gale – UFC on ESPN: Overeem vs. Harris, UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira i UFC 249: Ferguson vs. Gaethje – odbyły się w maju roku 2020, kiedy to nie można było już przygotowywać wydarzeń z udziałem publiczności.

Po UFC 261 szef organizacji Dana White zapowiedział, że chętnie będzie wracał do Jacksonville, gdzie otrzymuje wsparcie od lokalnych władz w zakresie normalnego kontynuowania swojej działalności biznesowej.

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

One commentOn UFC 261 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu