UFC 261 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

In Areny, Biznes, Finanse, UFC On

UFC 261 - wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 261: Usman vs Masvidal 2. Wydarzenie odbyło się w Jacksonville na Florydzie i przyciągnęło do hali VyStar Veterans Memorial Arena 15 269 kibiców. Wpływy z bramki wyniosły 3,3 miliona dolarów i był to rekord dla tej hali.

Tradycyjne bonusy po 50 tysięcy dolarów otrzymali:
Kamaru Usman i Rose Namajunas- występ wieczoru
Jeff Molina vs. Qileng Aori – walka wieczoru

Gala  UFC 261 była pierwszym wydarzeniem organizacji od czasu rozpoczęcia pandemii w USA, podczas którego na trybunach pojawili się kibice.

Arena w Jacksonville przyjęła UFC pod swój dach po raz czwarty w historii, ale po raz pierwszy wraz z kibicami. Wcześniejsze trzy gale – UFC on ESPN: Overeem vs. Harris, UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira i UFC 249: Ferguson vs. Gaethje – odbyły się w maju roku 2020, kiedy to nie można było już przygotowywać wydarzeń z udziałem publiczności.

Po UFC 261 szef organizacji Dana White zapowiedział, że chętnie będzie wracał do Jacksonville, gdzie otrzymuje wsparcie od lokalnych władz w zakresie normalnego kontynuowania swojej działalności biznesowej.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu