KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

In Biznes, Finanse On

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa. 

Organizacja KSW od zeszłego roku działa bez kibiców na trybunach. Wszystkie jej gale są przygotowywane w wersjach studyjnych i sprzedawane w systemie pay-per-view. Pierwsza taka gala została zorganizowana w lipcu zeszłego roku i wówczas, podczas debaty „Sport w nowej rzeczywistości”, która odbyła się w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, powiedział:

– Wyniki gali w lipcu przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. W założeniach budżetowych liczyłem jakąś liczbę, a zrobiliśmy tzw. dubla. Zostaliśmy potraktowani przez fanów i przyjęci przez środowisko bardzo dobrze. […] Efekt był niespodziewanie dobry, jeżeli chodzi i o sprzedaż PPV i zainteresowanie w mediach.

Wygląd na to, że sprzedaż PPV cały czas utrzymuje się na zadowalającym poziomie, o czym powiedział Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, w najnowszej odsłonie programu “Oktagon live”.

– W pandemii wyniki są lepsze niż były przed pandemią. Zresztą jest to dość oczywiste, bo nie ma kibiców na hali i w ogóle nie ma za bardzo co robić.

W roku 2020, już w trakcie trwania pandemii, organizacja KSW przygotowała pięć wydarzeń. W roku 2021 ma za sobą dwie gale i szykuje się do trzeciej. Najbliższe wydarzenie, czyli KSW 60 odbędzie się już 24 kwietnia. Na ten rok szefostwo marki zapowiedziało osiem, a nawet dziewięć wydarzeń, które w zależności od rozwoju sytuacji na świecie będą się mogły odbywać również poza Polską.

You may also read!

KSW planuje regularne powroty do Szczecina

Gala KSW 66 była drugim wydarzeniem największej polskiej organizacji, do którego doszło w Szczecinie. KSW planuje wracać w to

Read More...

KSW 68 w Radomiu cały czas w zawieszeniu

Na razie cały czas nie wiadomo czy marcowa gala KSW, która mogłaby potencjalnie odbyć się w Radomiu, faktycznie będzie

Read More...

ALMMA 209 Sochaczew – Mistrzostwa Mazowsza MMA

Amatorska Liga MMA szykuje się do pierwszych zawodów w roku 2022, które odbędą się już pod koniec stycznia.  Na pierwsze

Read More...

One commentOn KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu