“Było ciężko” – Gamrot o długich przygotowaniach za granicą

In Zawodnicy On

Mateusz Gamrot, który szykuje się do swojej drugiej walki w organizacji UFC, ma za sobą bardzo długi czas spędzony poza domem. 

Popularny “Gamer” już od kilku miesięcy przygotowuje się do swojej kolejnej walki trenując w klubie American Top Team na Florydzie. W związku ze zmianą rywala okres oczekiwania na walkę w UFC się wydłużył, a co za tym idzie Gamrot dłużej też został w USA, z dala od rodziny. W rozmowie z Tomaszem Dębkiem dla serwisu Polska Times “Gamer” przyznał, że nie był to dla niego łatwy czas.

– Nie ma co ukrywać, było ciężko. Mam dwójkę małych dzieci, 4-letnią córkę i syna, który w niedzielę skończył roczek. Bardzo przeżywałem rozłąkę z nimi. Ale przekuwam ją w determinację i motywację do tego, żeby jak najlepiej się zaprezentować.

Mateusz dodał też, że po powrocie do Polski planuje wakacje z najbliższymi, a potem, w zależności od tego jak potoczy się najbliższa walka, będzie planował dalsze występy.

– Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, to chciałbym zrobić w tym roku jeszcze dwie, może trzy walki. Ostatnio miałem dłuższe przerwy, a jestem zawodnikiem, który lubi aktywność. Jeżeli tylko zdrowie pozwoli, będę szybko wracać do oktagonu.

Do najbliższej walki Mateusza Gamrota dojdzie już w sobotę 10 kwietnia. Rywalem Polaka będzie Scott Holtzman a wydarzenie odbędzie się w Las Vegas.

Dla “Gamera” będzie to druga walka w UFC. Do debiutu Mateusz w oktagonie doszło w październiku 2020 roku na “Fight Island” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W starciu z Guram Kutateladze Polak musiał jednak uznać jego wyższość w klatce. Walka była jednak bardzo wyrównana i zakończyła się na kartach sędziowskich.

You may also read!

mateusz_gamrot

“Bonusy mocno zmieniły wizję” – Gamrot o przeniesieniu się do USA

Mateusz Gamrot, który wygrał swoją drugą walkę w organizacji UFC, nie kryje, że chciałby przenieść się na dłużej do USA,

Read More...
tomasz romanowski

Tomasz Romanowski i początki w świecie MMA

Tomasz Romanowski Fot. KSW Podczas gali KSW 61 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie efektowanie

Read More...

Conor McGregor najlepiej zarabiającym sportowcem świata

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, od lat jest też jednym z najlepiej

Read More...

2 commentsOn “Było ciężko” – Gamrot o długich przygotowaniach za granicą

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu