Nowe stawki dla zawodników dzięki umowie z Venum

In Biznes, Współpraca On
- Updated

venum ufc

Już 6 kwietnia organizacja UFC zaprezentuje nowe stroje dla zawodników, które przygotuje firma Venum. Dzięki współpracy z tą marką wzrosną wypłaty dla fighterów z tytułu umowy sponsorskiej.

Organizacja UFC zakończyła współpracę z marką Reebok w zakresie dostarczania strojów sportowych dla zawodników. Umowa, która została podpisana w roku 2015 warta była 70 milionów dolarów.

Teraz w zakresie odzieży sportowej UFC będzie korzystać z usług marki Venum, ale nie wiadomo ile całościowo warta jest nowa umowa. Widomo natomiast jak zmienią się wypłaty dla zawodników, którzy występują oktagonie i są zobowiązani do tego, aby walczyć tylko w strojach Venum.

Jak poinformował serwis MMA Junkie wypłaty dla zawodników nieco wzrosną i w zależności od liczby stoczonych walk w klatce UFC będą wyglądały w następujący sposób:

4 000 dolarów (było 3 500) – 1-3 walki
4 500 dolarów (było 4 000) – 4-5 walk
6 000 dolarów (było 5 000) – 6-10 walk
11 000 dolarów (było 10 000) – 11-15 walk
16 000 dolarów (było 15000) – 16-20 walk
21 000 dolarów (było 20 000) – 21+
32 000 dolarów (było 30 000) – pretendent do pasa
42 000 dolarów (było 40 000) – mistrz

– Jesteśmy podekscytowani, że Venum dołączy do nas jako nasz nowy wyłączny globalny partner w zakresie wyposażenia i odzieży – powiedział Dana White, prezes UFC ogłaszając rozpoczęcie współpracy. – Venum jest kultowa marka sportów walki. Firma ta rozumie wyjątkowe potrzeby zawodników MMA. Franck Dupuis i jego zespół w Venum dysponują wiedzą i doświadczeniem, które pozwolą stworzyć światowej klasy zestawy odzież UFC. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi.

Prezentacja nowych strojów dla zawodników ma się odbyć 6 kwietnia.

You may also read!

Interwencja UOKiK w sprawie Fame MMA

Urząd Ochron Konkurencji i Konsumentów poinformował, że dokonał interwencji w sprawach zgłaszanych przez widzów organizacji Fame MMA. Jak poinformował Urzędu

Read More...
jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu