Szef UFC: “Liczę, że nasz wygodny sposób pracy już się kończy”

In Areny, Biznes On

ppv ufc 259

Organizacja UFC szykuje się do powrotu do dużych hal, w których gale będą odbywać się z publicznością.

Już 24 kwietnia gala UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 odbędzie z udziałem publiczności. Organizacja UFC przygotuje ją w Jacksonville na Florydzie. Dziś już wiadomo, że bilety na wydarzenia wyprzedały się błyskawicznie i hala będzie w całości wypełniona przez fanów.

Dana White, szef UFC, podczas konferencji prasowej po gali UFC 260 przyznał, że liczy na to, iż będzie to początek systematycznego otwierania się hal w USA, które mają ograniczoną  działalność z powodu pandemii koronawirusa.

– Teraz ruszamy do Jacksonville, potem do Teksasu, Vegas i będziemy się tak rozkręcać z kolejnymi wyprzedanymi arenami.

White dodał też, że nie chce już więcej organizować dużych gal – takich jak UFC 260 – w hali Apex, która należy do organizacji.

– Mam nadzieję, że nie będzie już tu dużych gal. Nie zrozumcie mnie źle. To jest wygodne i łatwiejsze niż organizowanie gal w innych lokalizacjach. To jest jak przyzwyczajenie się do pracy w domu i siedzenia w piżamie przed komputerem. To prosty, miły i wygodny sposób pracy, ale tak nie powinno się robić. Powinniśmy być z fanami w wypełnionych po brzegi arenach. Będziemy musieli zacząć jeździć po tych wszystkich miastach, ale tak trzeba. Liczę, że nasz wygodny sposób pracy już się kończy.

Po gali UFC 261, która odbędzie się w Jacksonville UFC ma zaplanowane kolejne dwa wydarzenia, których lokalizacja na razie nie jest znana. Są to UFC on ESPN: Reyes vs. Procházka i UFC on ESPN: Sandhagen vs. Dillashaw. Mówiąc o tych wydarzeniach Dana White stwierdził, że jeszcze nie wie czy uda się je przygotować poza halą Apex, ale w przyszłym tygodniu ma mieć spotkania w tej sprawie, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

2 commentsOn Szef UFC: “Liczę, że nasz wygodny sposób pracy już się kończy”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu