Studio 306 sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

Studio 306, firma reklamowa działająca na rynku od ponad 15 lat oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.

Marka Studio 306 została sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.

Studio 306 to zarówno studio reklamowe, jak i drukarnia wielkoformatowa, offsetowa i cyfrowa. Filozofią marki jest jakość, praca z klientem i spełnianie najbardziej wymagających oczekiwania.

– Od lat angażujemy się w wiele inicjatyw sportowych – mówią przedstawiciele firmy. – Szczególnie stara się wspierać sporty walki, których zasady czystej rywalizacji oraz fair play są nam niezwykle bliskie także w biznesie. Jako Studio 306 Sp. z o.o. pomagamy młodym zawodnikom związanym z Klubem Judo Lemur, a także poprzez aktywizację sportową wspieramy dzieci z warszawskich domów dziecka i angażujemy się w pomoc Warszawskiemu Centrum Pomocy Rodzinie, bo dobro dzieci i młodzieży jest dla nas najważniejsze.

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

jan błachowicz

“Pitbull” – zwiastun najnowszej produkcji Vegi z Janem Błachowiczem

Jan Błachowicz. Fot. Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz, który pod koniec października stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego

Read More...
karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz nie planuje końca kariery

Karolina Kowalkiewicz. Fot. instagram.com/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz, która wraca do UFC po długiej przerwie od startów, nie

Read More...
mma polska

Amatorskie mistrzostwa Europy MMA planowane w Krakowie

O pojawieniu się amatorskiego MMA na igrzyskach olimpijskich mówi się od dawna. Być może mieszane sztuki walki zagoszczą jako

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu