Studio 306 sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

Studio 306, firma reklamowa działająca na rynku od ponad 15 lat oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.

Marka Studio 306 została sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.

Studio 306 to zarówno studio reklamowe, jak i drukarnia wielkoformatowa, offsetowa i cyfrowa. Filozofią marki jest jakość, praca z klientem i spełnianie najbardziej wymagających oczekiwania.

– Od lat angażujemy się w wiele inicjatyw sportowych – mówią przedstawiciele firmy. – Szczególnie stara się wspierać sporty walki, których zasady czystej rywalizacji oraz fair play są nam niezwykle bliskie także w biznesie. Jako Studio 306 Sp. z o.o. pomagamy młodym zawodnikom związanym z Klubem Judo Lemur, a także poprzez aktywizację sportową wspieramy dzieci z warszawskich domów dziecka i angażujemy się w pomoc Warszawskiemu Centrum Pomocy Rodzinie, bo dobro dzieci i młodzieży jest dla nas najważniejsze.

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu