Gala KSW 60 już w kwietniu

In Wydarzenia On
- Updated

Już w kwietniu organizacja KSW przygotuje swoje kolejne wydarzenie. Będzie to trzecia gala w tym roku.

Dwie walki mistrzowskie i kolejny występ Izu Ugonoha już 24 kwietnia. Na KSW 60 kibice zobaczą najdłużej panującego mistrza KSW, Tomasza Narkuna (18-3, 3 KO, 14 Sub), oraz pojedynek mistrzowski w kategorii lekkiej, w którym naprzeciw siebie staną czempion Marian Ziółkowski (22-8-1, 6 KO, 12 Sub) oraz pretendent Maciej Kazieczko (7-1, 4 KO). Wcześniej wspominany Izu (1-0, 1 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym Norwegiem, Thomasem Narmo (4-0, 3 KO, 1 Sub).

Tomasz Narkun to najdłużej panujący mistrz KSW. „Żyrafa” siedzi na tronie kategorii półciężkiej od października 2015 roku. Od tamtej pory wygrał 7 pojedynków, w tym dwukrotnie z legendarnym Mamedem Khalidovem. Jedyną porażkę Polakowi zadał aktualny czempion dywizji ciężkiej Phil de Fries. Ostatnio Narkun po raz piąty obronił tytuł dywizji półciężkiej, kiedy to w drugiej rundzie najpierw posłał na deski Ivana Erslana, a następnie odklepał go duszeniem zza pleców.

Do starcia Mariana Ziółkowskiego i Macieja Kazieczki miało dojść już na gali KSW 54, ale wypadnięcie z walki mistrzowskiej Shamila Musaeva spowodowało roszady w karcie walk i ostatecznie warszawianin spotkał się z Mateuszem Gamrotem, a reprezentant Ankosu MMA podjął Karlo Caputa. Od tamtej pory „Golden Boy” stanął do kolejnego pojedynku. Na gali KSW 57 pokonał przez nokaut Romana Szymańskiego i sięgnął po pas kategorii lekkiej.

Izu Ugonoh na gali KSW 60 po raz drugi wejdzie do klatki KSW. Reprezentant WCA Fight Team założył małe rękawice po raz pierwszy na KSW 54, gdzie pokonał przez nokaut techniczny w pierwszej odsłonie Quentina Domingosa. Teraz Polak nigeryjskiego pochodzenia zmierzy się z „Ostatnim Wikingiem” z Norwegii. Thomas Narmo jest niepokonany i wszystkie zwycięskie starcia kończył przed czasem. Mierzący ponad dwa metry Norweg znokautował trzech rywali, a jednego udusił gilotyną. Przed rozpoczęciem kariery w sportach walki Skandynaw był świetnie zapowiadającym się hokeistą i był brany pod uwagę do występów w NHL.

Walka wieczoru | Main event

93 kg/205 lb: Tomasz Narkun (18-3, 3 KO, 14 Sub) vs TBA

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski (22-8-1, 6 KO, 12 Sub) vs Maciej Kazieczko (7-1, 4 KO)

120,2 kg/265 lb: Izu Ugonoh (1-0, 1 KO) vs Thomas Narmo (4-0, 3 KO, 1 Sub)

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

One commentOn Gala KSW 60 już w kwietniu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu