Collins Charity Fight Night

In Wydarzenia On

Collins Charity Fight Night

Już za niecałe trzy miesiące Fundacja Braci Collins zorganizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night.

Jak możemy przeczytać na stronie Fundacji: Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Co ciekawe, podczas wydarzenia swoje walki stoczą gwiazdy MMA, ale też celebrycie i przedsiębiorcy. Rękawice podejmie między innymi Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC oraz Marcin Wrzosek, były mistrz KSW. Zawalczą też sami bracia Collins oraz  były premier – Kazimierz Marcinkiewicz.

Na galę będą również sprzedawane bilety, ale jak informują przedstawiciele Fundacji, ze względu na pandemię liczba miejsc jest ograniczona, a samo wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich restrykcji.

Bilety na galę dostępne  są na stronie: www.fundacjabracicollins.pl

Do Collins Charity Fight Night dojdzie 2 czerwca w Champions Sport Bar w hotelu Mariott.

Fundacja Braci Collins powstała z inicjatywy Grzegorza i Rafała Collinsów. Priorytetem tego przedsięwzięcia jest pomoc dzieciom. Jak informując przedstawiciele Fundacji, w zeszłym roku placówka ta przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

You may also read!

izu-ugonuh

Izu Ugonoh: “Najważniejsze jest nastawienie i to, co ma się w głowie”

Izu Ugonoh. Fot. KSW Izu Ugonoh, który już podczas gali KSW 60 po raz drugi zawalczy

Read More...

Transmisja i stream KSW 60

Gala KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

KSW zadowolone ze sprzedaży PPV

Szefostwo organizacji KSW jest zadowolone z tego jak idzie sprzedaż gal w systemie pay-per-view w czasie trwania pandemii koronawirusa.  Organizacja

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu